Laulupesa lastelauluplaat ja laulik "Iseenda moodi laps"User's  Airi Liiva project in the category Music

Mina olen Airi Liiva, lastelaulude looja ja Laulupesa õpetaja.

Meie koos Laulupesa laste ja õpetajatega salvestame uusi lastelaule. Neid on viimase kolme aasta jooksul sündinud minu peas nii palju, et tahan neid jagada ka kõigi teiega. Seega valmivad meil peagi duubelplaat ja laulik "Iseenda moodi laps".

Valmival duubelplaadil kõlab kokku 40 laulu. Laulikus on 46 laulu ja laulumängu. Laulik on värviliselt illustreeritud, et lisaks laululustile oleks lastel ka silmailu. Esimest korda ilmuvad laulikus lisaks nootidele ka kõikide laulude tekstid, et ka noodikirja tundmata oleks võimalik lauliku abiga kaasa laulda.

Meie laulud jutustavad asjadest ja olukordadest, mis lastele sära silma toovad ja neid kõnetavad. Tujudest ja emotsioonidest, mida nad mõistavad. Maitsetest, mida nad armastavad. Salasoovidest, millest nad unistavad. Sõprusest, mida lapsed tähtsaks peavad. Siin on laule iseteadlikele noortele ja pisikestele nunnudele, rajudele-vingetele poistele ja õrnadele hingedele.

Meie lauludele on oma imelise hääle andnud 211 Laulupesa laululast vanuses 3-14 aastat, lisaks ka meie õpetajad Anna Lea Haamer, Triin Arak ja Airi Liiva.

Laulude seaded on loonud andekad muusikud: Erki Sepp, Risto Virkhausen, Themuri Sulamanidze ja Sander Mölder. Laste imelisi vokaale salvestasid: Elijah Ivanov, Silver Lepaste ja Elmet Neumann. Meie laule mixivad Erki Sepp ja Kaur Kenk. Masterdus valmib Kaur Kenki käe all.

Lauluviisid on pannud laste peas ja suul helisema meie õpetajad Airi Liiva, Triin Arak, Marit Laur, Liis Pärn, Kristel Kruus, Anna Lea Haamer, Kärt Sepp ja Krista Kübar.

Sinu toetust vajame, et meie plaat saaks stuudios lõplikult salvestatud, miksitud ja masterdatud. Samuti aitab hooandjate toetus tasuda lauliku trükikulud.

Omalt poolt kingin mina sulle hoo andmise eest kingitusi värskete plaatide ja laulikute näol.

Plaat valmib 2021 aasta 1. juunil!

  • 387 backers
  • 11555€raised of 6000€ goal

Successful project

This project was funded on 30.May.2021