Online kaamerad Elistvere loomaparkiUser's  Lovise  project in the category Civic initiative

Elistvere loomapargi sõprade klubi on loomapargi toetajatest koosnev mittetulundusühing, mille eesmärk on toetada loomapargi arengut, korraldada heategevuslikke üritusi ning aidata kaasa loomapargi asukate elu paremaks muutmisel.

Elistvere loomapargis elavatel loomadel on palju külastajaid ja sõpru, kes nende toimetustest tahaksid rohkem teada saada. Selleks, et huvilistel oleks võimalik loomade igapäevaelust rohkem osa saada, soovime soetada loomapargile kaks teisaldatavat looduskaamerat. Kaamerate otsepilti saaksid kõik soovijad oma kodudes vaadata. Nii saaksid huvilised näha ka tagasihoidlikumaid loomi, väikseid loomalapsi ja teisi loomapargi hoolealuseid. Kaamerad on kasulikud ka loomapargi töötajatele, et senisest paremini pargi hoolealuseid jälgida.

Läbi kaamerasilma saaksid huvilised olla osa loomalaste kasvamisest ja arenemisest. Lisaks oleks võimalus näha loomi, kes tavaliselt ennast meelsasti ei näita. Nii saaks kodust jälgida karu Karoliina, hunt Korooniuse, põder Tuule ja teiste metsloomade tegemisi.

Koos kaameratega soovime loomapargi fuajeesse soetada ka televiisori, millest näitame külastajatele loomade aedikutes olevate kaamerate otsepilti. Nii on võimalik tele-ekraanilt näha loomi, keda pargis ei olnud võimalik silmata.

Lisaks soetame Hooandjate toetusega Elistvere loomapargile juurde ka ühe turvakaamera, et meeskond tunneks ennast kindlamalt.
 


 

Kaamerate ja televiisori soetamiseks palume heade Hooandjate abi ja märkamist. Elektroonilised vahendid plaanime soetada hiljemalt veebruariks, et kevadel oleks võimalik juba otsepildist loomapargi asukaid näha. Oleme väga tänulikud igale kaasamõtlejale, pöidlahoidjale ja õla alla panijale.

Kingitused jõuavad Hooandjateni erinevatel viisidel. Loomapargi pääsmed on kättesaadavad Elistvere loomapargist. Suurtoetajad ootame oma tänuüritusele, mis toimub jaanuarikuus. Lisaks kuulub tänuürituse juurde hea seltskond, ringkäik loomapargis ning kaetud peolaud. Ülejäänud meened saame kätte toimetada pakiautomaatidesse, Tartu inimestele isiklikult või jätta Elistvere loomapargi fuajee kassasse.

Related projects

Restoration of the frontal parapets of the Church of St. Catherine the Great Martyr in Pärnu

  • 89%raised
  • 7549€pledged
  • 6 days to go