Kadri Voorandi uue albumi väljaandmineUser's  Kadri Voorand project in the category Music

Peagi on valmimas album, millesse oleme pühendanud palju energiat, häid mõtteid, üldse palju mõtteid, tohutu hulk armastust ja mis seal salata, ka aega! Sellel albumil kõlab meie südamemuusika ja ikka ainult selleks, et helides lennata ja unistada!

Soovime tuua Teieni maailmatasemel heli ja produktsiooni, oleme kaasanud parimaid tegijaid oma valdkonnas ning võtnud kasutada stuudioaega just nii palju, kui meie lood on meilt seda küsinud.

Hooandjate toetus kulub osale heli miksimisest ja masterdamisest, selleks oleme kaasanud maailma mastaabis tipptegijad Miikka Huttuneni ja Svante Forsbäcki. Iga toetus lisaks on teretulnud, kuna kirjeldatud helikujunduse, masteri, trükkimise ja muude kulude summa on tavapärasest märksa kallim, ligi 18000 eurot, millest suurema osa katame oma jõududega.

Produtseerimisprotsessi oleme kaasanud häid nõuandjaid nii välismaalt kui kodust. Oma väärtuslikku sisulist nõu ja energiat on teiste hulgas meile jaganud NOËP, Sander Mölder, Liina Saar, Jaanus Tepomees, Kaur Kenk ja Anthony Branker. Plaadil kõlab kümme lugu.

Ühes loos teevad kaasa ka külalised kvartetist, Ahto Abner ja Marek Talts ning ühes üllatusesinejana armastatud valitsev popikuningas.

Ülejäänud lood aga kõlavad siiski ainult Kadri ja Mihkli poolt tekitatud helidest. Nii on duo kätte võtnud instrumente, mida tavaliselt neid mängimas väga ei kohta. Plaadi kõlapilt saab olema seeläbi täis põnevaid üllatusi, pealtnäha  lihtsalt bassist-lauljatari duo koosseisult.

Duo on üles astunud mitmetel olulistel festivalidel üle maailma, sealhulgas näiteks Pori Jazz, Jazz Baltica, Südtirol Jazz Festival, Münster Jazz Festival, Bejing Nine Gates Jazz Festival, EFG London Jazz Festival, Katowize JazzArt Festival, Bratislava Sping Days, Rosetum Jazz Festival jt.
 

"I was absolutely bowled over by the engaging quality of her voice, her imaginative arrangements and the wonderfully controlled energy of her delivery."
John Watson (Jazz Journal)
 

Foto: Jake Farra

  • 164 backers
  • 3422€raised of 3000€ goal

Successful project

This project was funded on 30.Apr.2019

Related projects

Evy Anstalpold- debut album presentation

  • 26%raised
  • 130€pledged
  • 25 days to go