KASS NIMEGA INIMENEUser's  Ott Raun project in the category Print

Ott Raun on luuletaja, kirjanik ja ajakirjanik. Ta on Eesti Kirjanike Liidu ja ka Eesti Arhivaaride Ühingu liige. Ott on välja andnud mitu luulekogu ja romaani.

Oma laste ja pere jaoks on ta olnud eelkõige luuletaja ning eks muinasjutt ole ju ka mõnes mõttes luulevaldkonda kuuluv.

Raamatu „Kass nimega Inimene“ ajalugu on väga pikk – see sai alguse ajast, mil lapsed (Ananass ja Marrabass) olid väikesed, nüüd on Ott aga juba vanaisa. Aga eks muinasjutt olegi selline tänuväärne asi, millest leiab oma nii väike kui suur.

Raamatu illustratsioonid teeb Siiri Taimla, kes tegutseb graafilise disainerina, illustraatorina, animaatorina. Ta on loomingulise platvormi joonmeedia.ee kaaslooja ning tegutseb rahvusvaheliselt suurürituste visualiseerijana. Siiri tegemistest ja loomingust annab hea ülevaate tema kodulehekülg.

Ira Lember on raamatu kohta kokkuvõtvalt öelnud nii:

See on kogu pere fantaasialennukas lugu, kus leidub igale eale oma äratundmisrõõmu.

See on lugu, kus kõik (sala)soovid täituvad, kus lendad kui Ameerika karusselli ühelt muinasjutumaalt teisele, kus  supertähed segunevad taevatähtedega, kus legendid keerduvad parlamendiseadustega, kus on üheaegselt võimalik  suhelda nii muinasjuttude-legendide ja Piibliloost välja tulnud tegelastega.

See meeletu, meeletu (muinasjutu)maailm väärib lugemist.

Raamat on plaanis välja anda juulis Ott Rauni 75 sünnipäevaks.

Kui me saame toetuse, on raamatus rohkem illustratsioone, saame kasutada kvaliteetsemaid materjale ja köidet. Kui toetussumma ületab 1000€, on võimalik tellida trükikojalt pisut suurema tiraaži.

Eesmärk on üks tõeliselt kaunis raamat, mis kaunistaks meie kõigi raamaturiiuleid.

Täname teid!