Kassisaba Kevadpäev 23. aprill 2016User's  Emma Johanna Lepasoo project in the category Event

Sel aastal leiab aset juba kolmas Kassisaba Kevadpäev!
 
Eelnevatel aastatel on Kevadpäev korraldatud peaaegu olematu eelarvega, kuid väga paljuski ka korraldajate endi või nende poolt leitud sponsorite abiga.
 
Sel aastal soovime väga, et kodanike hulk, kes ürituse õnnestumiseks panustaks oleks suurem kui varasematel aastatel ja palume selleks veidi kõigi Kassisaba asumi elanike ja Kassisaba Seltsi sõprade abi.
 
Aktiivsed korralduskoosolekud on hetkel käimas ja enamasti kohtutakse kohvikus Pööbel. Infot selle kohta leidub Kassisaba Seltsi kodulehel www.kassisaba.org ja facebooki grupis „Kassisaba selts“ ning samuti välistel teadetetahvlitel Wismari ja Adamsoni tänaval.
 
Kassisaba Selts ootab järgmistele kohtumistele liituma veel ärksaid ja teotahtelisi inimesi, kes soovivad Kevadpäeva õnnestumiseks panustada. Kuid kel nendeks koosolekuteks sel aastal aega ei jagu, on lihtsam tee kohe siin samas lehel Kevadpäevale natuke hoogu juurde lükata.
 
Seega, palumegi Sinu abi, armas hooandja, et meie Kevadpäev saaks endale vahva peaesineja. Sest mis oleks üks rahvapidu ilma muusikata?  
 
Kohtumiseni 23. aprillil Falgi pargis !
 

Kõik kingitused saab kätte ürituse toimumise päeval Falgi pargis. Meil on kokkulepped kohaliku hoovikohvikuga, kelle poolt tulevad väikesed magusad amsud. Ülejäänud kingitused (kott, DVD) saab kätte infotelgist ja selle eest vastutab projekti algataja. Juhul, kui mõni hooandja siiski ürituse päeval kohale tulla ei saa(ning ei saa saata enda esindatajat samuti, kes kingid vastu võtaks) – on võimalus, et viin personaalselt kohale kingid või saadan need postiga- olenevalt hooandja elukoha kaugusest Kassisaba asumi suhtes :)

 

 

  • 94 backers
  • 1595€raised of 1500€ goal

Successful project

This project was funded on 17.Apr.2016