Kingime 4 käsitöökitarri Eesti muusikakoolidele!User's  Riho Sinisalu project in the category Music

Olen Riho Sinisalu ja minu suur soov on panustada Eesti kitarristide järelkasvule. Praeguse aja noored on väga andekad muusikud, üha rohkem tuleb Eestis bände, kes vallutavad oma muusikaga maailma. Minu unistus oleks, et kasvõi mõned andekad noored saaksid harjutada kitarri ja lindistada muusikat väga headel pillidel.

Kuna Eestis liigub väga vähe käsitööpille, siis soovin valmistada kaks Western tüüpi kitarri ja kaks klassikalist kitarri, et anda need TASUTA neljale koolile (G.Otsa, Viljandi Akadeemia, Kuressaare ja Jõhvi muusikakoolile). Selles projektis on küsitud pillide materjali raha ja selle summa eest tasutakse ka kõik tolli- ja postikulud. Et väga head pilli valmistada, on seda vaja teha väga headest materjalidest ja see annaks võimaluse materjalide pealt mitte kokku hoida.
Projekti pikkus on umbes 12-18 kuud, et saada kõik neli ainulaadse disaininguga pilli valmis. Raamitud toetajate tahvlid hakkavad asetsema kõikides ülalmainitud koolides. Valmistatud pillidega toimub kontsert, kus esinevad Eesti tuntumad kitarristid. Kontserdi muusikute nimekirjas on hetkel: Mart Soo, Andre Maaker, Kristo Käo, Jaan Jaago, Jalmar Vabarna.

Paari sõnaga endast.
Mina olen Riho Sinisalu, minu tööks on parandada kitarre ja valmistada uusi väga hea kvaliteediga instrumente. Olen kitarride valmistamisega tegelenud üle 8 aasta. Pillide meisterdamist olen õppinud kolme maailma tippklassi meistri juures Austraalias ja Uus-Meremaal ning parandanud üle 3000 pilli muusikutele üle maailma.

Minu kohta rohkem informatsiooni leiate allolevatel linkidel:

https://www.facebook.com/Sinisaluguitars

https://www.facebook.com/guitarsetupcom

http://rihosinisalu.blogspot.com/

Kui vähegi võimalus toeta ja aitame koos tulevasi Eesti muusikuid.

  • 39 backers
  • 1150€raised of 5300€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 05.Mar.2014