Koerhaldjas Mia muusikalUser's  Kadi Urbas project in the category Theatre

Mina olen Kadi Urbas ja see siin käes on minu kirjutatud raamat, mis tuli välja eelmisel aastal. Võtsin endale tollal salajaseks unistuseks selle, et ühel päeval tehtaks mu raamatu põhjal muusikal. Ma ei oodanud, et see võiks nii ruttu juhtuda, kuid ometi on see päriselt sündimas!

Mia on üks üdini heasüdamlik ja ärksa mõtlemisega koerhaldjas, Ta elab metsas, kuhu rada meie ei tea, ühes majas koos jõulumemme ja taadiga. Ühel päeval aknalaual pikutades jääb Mia mõttesse selle üle, mis on maailma parim kingitus, mida oma sõbrale teha.

Mia muinasjuttudes puudub vägivald ja kõike tehakse armastusega. Lastele on see õpetlik lugu väärtustest, milleta me elus läbi ei saa ja täiskasvanutele meenutus osast, mille me kiires elus oleme ammu unustanud.

Libreto ja muusika on kirjutanud Kaari Sillamaa.
Muusikajuht Hille Savi, kunstnik Riina Vanhanen, lavastaja ja koerograaf Katre Jaani.
Kirjeldustõlge Kärt Mikli, viipekeele tõlge: Hele-Riin Karja, Mari-Liis Ungerson, Sandra Praats ja Ulvi Saks.
Osades on Getter Jaani, Kaire Vilgats, Emil Rutiku, Kaarel Orumägi, Contra, Annika Narits, Kaarel Raidam ja Kaari Sillamaa Laste Muusikateater. Nimiosas Annaliise Anvelt või Marianna Tuisk.

Muusikalile on olemas ka tugi, mis aitab etendusest osa saada ka kuulmis- ja nägemispuudega inimestel.

Oleme palju koos toetajate abiga juba ära teinud, kuid natukene on veel minna ja seetõttu palumegi inimeste abi. Muusikali parimaks õnnestumiseks vajame hoogu, sest paljud asjad on läinud esialgsest eelarvest palju kallimaks:

 

Kuula Getter Jaani ja Kaarel Orumägi duetti muusikalist:

Kingitused saadame kohale pakiautomaatide ja/või kulleri abil.

Aitäh kõigile, kellel on võimalus sellele unistusele hoogu anda!

Lisainfo: www.koerhaldjasmia.eu

  • 3 backers
  • 58€raised of 500€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 01.Dec.2014