Koguperelavastus "Kohtume laeval täpselt kell kaheksa "User's  margus project in the category Theatre

Head hooandjad,
täname teid juba ette, et aitate unistusi täide viia.
Mina, Margus Prangel, olen juba ammu soovinud lastele midagi head jutustada ja lavale seada. Teatavasti soovid on täitumiseks, see võib küll vahel aega võtta, kuid nad täituvad..  Minu soov lavastada lastelavastus, täitub juba detsembris. Ulrich Hub'i "Kohtume laeval täpselt kell kaheksa"  võrratu tekst Raimo Passi väga heas tõlkes, kõnetas mind väga ja mul tekkis soov seda etendust lavastada. See lugu käivitas kohe ka näitlejaid, kellele seda lugeda andsin ja see on juba hea näitaja. Indrek Kruusimaa süttis sellest tekstist niivõrd, et paari päevaga oli tal olemas viisid kolmele laulukesele. Lavastajana on mul suur rõõm mängida elusuuruste pingviinide ja tuviga, kes on tegelikult veel suuremad kui elu ise. See on nii vaimuka tekstiga lugu, et seda on kindlasti lõbus ja õpetlik vaadata täiskasvanutel. 

Meie lavastusmeeskonna suur rõõm on tuua see humoorikas ja südamlik muusikaline lugu Hooandjate abiga vaatajateni juba detsembri alguses Vaba Lava teatrimajas.

Loodame, et elate meie tegemistele aktiivselt kaasa ja ka toetate meie Pingutusi. 

Vajame abi, et valmiksid 7.detsembril esietenduva koguperelavastuse "Kohtume laeval täpselt kell kaheksa" tegelaste kostüümid ja lavakujundus.

Kostüümide valmistamiseks kasutame spetsiaalseid kangaid ja lisamaterjale ning kogenud kostüümikunstnike abi. Antud etenduse kui terviku õnnestumisel mängivad tegelaste välimus ja lavaline keskkond väga olulist rolli. Et tegemist on koguperetükiga, on väga tähtis, et kostüümid oleksid mõjusad ja tekitaksid ehedaid emotsioone nii erinevas vanuses lastele kui ka täiskasvanutele. Vähem tähtis pole see, et näitlejatel oleks nendes mugav mängida ja laval liikuda. 

Hea Hooandja, aita Pingiviinidele kostüümid selga ja lavale head tuju looma!

Siiralt tänades,
Margus Prangel

 

Etenduses mängivad mõnuga: Elina Reinold, Janek Joost, Jaanus Tepomees, Indrek Kruusimaa

Kunstnik: Keili Retter
Animatsioon: Kaupo Peetso
Valguskunstnik: Priidu Adlas
Lavastaja: Margus Prangel
Tõlge: Raimo Pass
Etenduse juht: Ly Tilk 

Mis etenduses täpsemalt toimuma hakkab, saate teada juba õige varsti... Seniks aga hoidke pilk peal etenduse facebooki lehel.

Siit näed meie etenduse plakatit, mille kingime koos näitlejate autogrammidega kõikidele hooandjatele. Pingviin helkuril näeb välja selline.

 

  • 29 backers
  • 605€raised of 3300€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 05.Dec.2014