Koreograaf Kädi Metsoja EestisseUser's  jonnu project in the category Theatre

Muusika mängib ja pidu on publiku enda teha. Ootamatult imbuvad publiku sekka artistid, kellede klamuuri ja sära taga varjavad end intriigid, hingevalu ja sügav armastus.

Tsirkuse artistid:
Anni Veskimäe, Kristin Made, Johanna Terasmees /TALLINN,
Kert Ridaste, Jackobe Keens /Tilburg,
Merit Ridaste /Aberdeen.
Muusika: Stereo Budhha / London.
Produtsent: Eksperimentaalse Liikumise Keskus / www.omatsirkus.ee

"Maskiball see on priiskav ja bling-bling, kontsakingad ja uhked kleidid... pidu, raha, ilu, feim...
Tegijatel endil on adrenaliin laes, miks ei peaks see vaatajatel olema? It is all about the money. Seda on alati vähe ja kui on piisavalt, siis homme enam ei ole. Ja see hetk, kui on piisavalt on ikka jumala hea olla. Sõita homme eralennukiga Austraaliasse ja osta maailma kõige kallimat veini ja ülehomme Kariibimere saarel maja osta, siis oleks ikka jummala hea olla. Tsing-tsing bitches!

Miks ma tegelikult tahan seda raha õhku loopida ja klaasi põrandal kildudeks lüüa? Sellepärast, et öelda, et tegelikult ei ole asi üldse rahas. Kui mina Kristin Made ütlen, et asi ei ole rahas ja olulised on sõbrad ja armastus, siis kõlab see nagu lääge klišee... Aga kui JesseJ laulab, et “...it’s not about the money and we just wanna make the world dance..” , siis on hoopis teine lugu. Tahan, et iga inimene saaks olla korraks kuulus, koos säravate külalistega suure peo maha panna,mõista, et bling bling pole üldse tähtis. Pekki see raha, meil on sõbrad ja me suudame lennata! “

See oli augustis toimuva etenduse "High Bling" tutvustus. 

Et etendus täiuslikuks muuta, tahaksime Eestisse kutsuda noore koreograafi, Kädi Metsoja, kes eelmisel aastal oma oskusi Saksamaale täiendama läks. 

Kädi on tsirkuse ja kaasaegse tantsuga tegelenud juba üle kümne aasta. Ta on loonud koreograafiaid kümnetele sportakrobaatika kavadele,

mis on saavutanud ka poodiumikohti Eesti tiitlivõistlustel.

Soovime koguda lennupiletite raha, et Kädi meile appi tulla saaks.