Kudumikunstnik Merike Maaroosi koduateljee loomineUser's  Merike Maaroos project in the category Art

Lisainfo video osas: 
Traditsiooniliselt on Hooandjas videonägudeks need artistid, loomeinimesed või projektide juhid, kes omale hoogu anda paluvad. Kudumikunstniku Merka videoklipp valmis aga tema heade sõprade Ave Nahkuri ja Impsi loominguna, kus rullub läbi huumoriprisma lahti lugu, miks Merkal üldse uut koduateljeed vaja on. Lugu on päriselus tegelikult natuke nukker, aga Merkale omaselt ei meeldi talle kaotatud asju taga nutta, soovides keskenduda hoopis tulevikuplaanidele.

Minu nimi on Merka ja olen vabakutseline kunstilemb. Minu esimene ja ametlik töökoht oli dekoraator-aknakujundaja. See oli sügaval nõukogude ajal ja sestap olen õppinud tegema ilu mitte millestki. Sellest ajast pärinevad ka minu oskused teha mitte millestki midagi sellist, mis pakuks silmailu ja oleks ühtlasi ka praktilise väärtusega.

Kudumisega tegelen juba aastaid ja võin kududa kõike alates porgandist, karust-rebasest kuni õhtukleidini välja.

Minu koduks ja loominguliseks ruumiks on juba enam kui kümme aastat olnud Soodla küla Anija vallas Harjumaal. Soovin luua koduateljeed, kus tegeleda senisest rohkem kudumikunsti ja teiste projektidega. Suure töö ja sõprade abiga olen koduateljee jaoks kogunud sel kevadel ja suvel 4000€, suuresti tänu Anija mõisas toiminud moedemmile-tuluõhtule, mille videot näed siit.

Siiski, on koduateljee soetamisest puudu veel lõplikud 3000€ , mille osas palungi teie toetust.

Seepärast pöördungi Teie poole, head hooandjad – andke mulle hoogu taasluua oma koduateljee, et saaksin keskenduda sellele, mida paljude arvates kõige paremini oskan – kududa imelisi kleite säravatele naistele. Ja mina luban, et samasuguse hoolivusega nagu teie aitate mind, koon oma soojad mõtted teie sokkidesse, mütsidesse ja kleitidesse!

Vaata minu kleitide kollektsiooni:

 

  • 79 backers
  • 3750€raised of 3000€ goal

Successful project

This project was funded on 10.Dec.2015