Kundalini jooga harjutuste filmiklipidUser's  Liina Ravneet Elvik project in the category Film & Photo

Sat Nam!

Oleme kundalini jooga õpetajad Liina Ravneet Elvik ja Merilin Tamme.

Ja meil on üks hästi suur soov. Tahaksime kogu hingest jagada inspireerivaid joogatarkusi kõigi nendega, kes seda igatsevad. Et sa saaksid joogatada sõltumata sellest, kas elad suures linnas või pisikeses metsatukas, just seal ja just siis, kui sulle kõige paremini sobib.

Sellepärast plaanime me filmida üles ilusa komplekti kundalini jooga praktikaid, mis oleksid vaatamiseks kõigile priid. Et saaksid joogatada ka siis, kui oled maal vanaema juures, kaugel puhkusereisil või metsas seenel.

Oleme valinud välja 5 harjutusseeriat ja 5 meditatsiooni, mis meile endale kõige südamelähedasemad on. Need joogaseeriad on just need, mis annavad sulle korraliku portsu energiat, jõudu, julgust, hingerahu ja rõõmu. Nad on piisavalt väljakutsuvad ja põnevad, et sul ei hakkaks igav ja samal ajal tohutult väekad ja kaunid.

Selleks, et see unistus saaks väärilise vormi, oleme appi kutsunud toreda pundi filmispetse, kes teavad täpselt kuidas kaamerad õigesti surisema panna, heli parajalt paika timmida ja kõik see materjal pärast kaunilt kokku monteerida. Aga et see suur ja ajamahukas töö saaks neile ka ausalt ja õiglaselt tasakaalustatud, küsime sinu abi.

Kui sa tunned, et tahaksid meid selle mõtte elluviimisel toetada, siis oleme sulle ükskõik kui pisikese või suure panuse eest tõeliselt tänulikud. Me loome mõtet, et oktoobri alguseks on klipid valmis ja meie kodulehtedel kättesaadavad kõigile.

Kui sa tunned, et meie jutt heliseb sinuga kokku ja sa tahaksid sellele mõttele hoogu anda, siis oleme sulle väga tänulikud! Toetajatele poetame ka kingitusi: häid soove sisaldavatest energiapallikestest joogaraamatu, joogatundide, joogakursuse ja joogapeoni välja.

Suur aitäh meid ära kuulamast ja olgu sinu suves palju naeru! Sat Nam!

 

  • 63 backers
  • 1000€raised of 4000€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 02.Sep.2014