Kyyliku seinakalender 2015User's  Tiiu Kitsik project in the category Art

Tere-tere!

Ma mõtlen, et kui on seinad, siis võiks olla ka seinakalender. No et kui on aknad, siis nagu tahaks ju kardinaid ka. Kalendrit on vaat et isegi vaja - siis tead, mis päev ülejäänud maailmal on ja kas sa plaanid täna kaasa teha või mitte. Seinakalendriga on see tore asi, et see ei kao ära. Paned jaanuaris seina ja võtad detsembris maha, vahepeal ei kao ta kuskile. Natuke on muidugi võimlemist, 12 korda tuleb lehte pöörata. Võimlemine on väidetavalt hea, kulutad sedasi aastaga kordades rohkem, kui Tic-Tac annab.

Sul on kindlasti toredate seintega kodu ja siis peaks seinakalender ka tore olema. Teeks kena kalendri - sellise, kus on 12 ahastava kyyliku pilti (valitud siit). Iga kuu vaatad ja tunned parastavat rõõmu, et sul läheb paremini.

Kyyliku seinakalender 2015 saab olema seinal 23x46 cm mõõdus ja spiraalköitega, siis pidavat eriti ilusti hoidma.
Kalender tuleb eesti- ja ingliskeelne ja jõuab kindlasti sinu postkasti enne jõule! Kyyliku vanadele ja uutele seiklustele saad kaasa elada FB-s www.facebook.com/kyylik
Kõik projekti toetajad trükitakse kalendrisse.
 
Siit paremalt leiad valiku auhindu, mida soovin sulle toetuse eest pakkuda. Osa kingitusi on Berliiniga seotud, sest Kyylik on seal väikesel inspiratsioonirännakul.
 
Kui soovid, et saadaksin kalendri väljapoole Eestit (näiteks jõulukingiks), siis lisa paar eurot ja teeme ära! 
Küsimuste korral kirjuta - sullakatko@gmail.com
 
Aitäh lugemast, olemast ja hoogu andmast!
 
 
Kyylik ja co