Lasteraamat "Lugusid Loomasõpradele"User's  Anett Jakobson project in the category Print

Tere, armsad hooandjad ja loomasõbrad! Kuidas oleks ühe teistmoodi lasteraamatuga?
 


 

Raamatus on kuus luulevormis lugu loomadest. Kuigi tegelaste seas on nii lehm, siga kui kana, siis farmis neist ükski tööd rügama ei pea. Üks on endale hoopis palmisaarele baari ehitanud, teine on väga armastatud koduloom ning kolmas unistab piraadikapteniks saamisest. Samuti pole meie raamatus julge hundi rind täis mitte rasva, vaid hoopis headust.

Lood valmisid, kui elasime perega teisel pool maakera ning eestikeelseid raamatuid oli meil vaid nii palju, kui muu elu kõrvale kohvrisse mahtus pigistada. Kirjutasin pea iga päev lühikesi jutte ja lugesin neid oma tütrele ette. Tema lemmikutest valisimegi kuus lugu välja, et teised väiksed loomasõbrad võiksid neist samamoodi rõõmu tunda.

Lehm Milvi, notsu Muri ja Kata kümme sõbrakest muudkui nihelevad siin ja küsivad kärsitult, kas lapsed juba ometi saavad neist lugusid kuulda. Seega asume asja juurde, sõbrad!

Kogu Hooandjas kogutud raha läheb raamatute trükkimiseks ning saatmiskulude katmiseks. Kõige muuga oleme ise vaikselt pusides hakkama saanud. Eriline aupaiste siinkohal Kristile, kes raamatu küljenduse ja kujunduse vapralt enda kätesse võttis. Raamat on meil praeguseks hetkeks valmis, seega kohe kui hoog on sisse lükatud, saame raamatud lasta valmis trükkida ning enne sügist juba laiali saata.

Valitud kingitused saadame toetajatele pakiautomaatidesse või lepime peale projekti lõppu muu viisi kokku.

Postkaardid teeme valmis erinevatest raamatutegelastest. Millistest täpselt, see saab olema üllatus. Ent näiteks see rõõmus notsu tahab kindlasti enda pildiga postkaarti:

Suurema hoo andjad saavad kingitusteks valida lisaks ka Kristi tehtud värviraamatu, Eestimaisest lepapuidust tehtud püramiiditüübid, mis mu vend lahkesti projekti jaoks lubas välja panna ning Kristi poolt tehtud digitaalse portree toetajast endast.

Värviraamatust "Vegan Vibes" pilte ja infot näed SIIT
Lepapuidust meisterdatud püramiiditüüpide kohta saad lugeda SIIT

Kui soovid hoopis meie endi kohta veel uurida, siis ole aga lahke. Internetis on meil omad pesad olemas.

Minu blogi leiad SIIT
Kristi kodulehte saab aga piiluda SIIT

Suur tänu ja kolm pikka pai!

Anett Jakobson & Kristi Arula