Lasteraamatu "Kuidas uus beebi majja tuli" trükkimineUser's  Heli Künnapas project in the category Print

Olen Heli Künnapas. Kirjanik, kirjastaja ning mis kõige olulisem- ema viiele lapsele.

Uue lapse sünd on alati suur rõõm. Aga kui peres on ootamas ka vanemad lapsed, kaasnevad mitmed hirmud- kuidas vanem laps uue vastu võtab? Kuidas teha nii, et ta armukade ei oleks? Kuidas teda ette valmistada? Nii nagu perekonnad on erinevad, on kindlasti küsimused erinevad.

Aasta aega tagasi sündis meie peresse viies beebi. See tähendab, et neli korda oleme vanemaid lapsi uue lapse tulekuks ette valmistanud. Tänu sellele küsitakse minu käest ka pidevalt, et kuidas me seda teeme?

Nii sündiski lasteraamat "Kuidas uus beebi majja tuli". Selles on vastatud küsimused, mis meil oma lastega seoses uue beebiga on tekkinud. Teos on kirjutatud läbi laste vaatenurga. Seega on tegelasteks 5-10-aastased lapsed. Illustratsioonideks on värvilised fotod.
 


 

"Kuidas uus beebi majja tuli" on kirjatähtedega raamat, sest kuigi tegu on lasteraamatuga, siis lugeda võiksid seda ikka vanemad koos lastega. Selles raamatus on mõned küsimused ja teemad, kuid igal lapsel tekkib neist tulenevalt kindlasti veel uusi.

Mäletan, kuidas enda laste sündide eel otsisin raamatut, mida koos lastega lugeda, et koos uueks beebiks valmistuda. Sellist ei olnud. Nii saigi kokku pandud just selline lugu, mis meidki oleks aidanud, kui oleks varem olemas olnud.

Raamatu "Kuidas uus beebi majja tuli" tekst on valmis kirjutatud ning fotod olemas.

Kui arvad, et selline teos oleks vajalik, siis palun toeta raamatu trükkimist valides endale sobilik kingitus. Siin kogutud summa läheb trükkimise kulude katmiseks. Kui saame toetussumma õigeks ajaks kokku, ilmub raamat novembrikuus. Seejärel saadan kõigile toetajatele kingitused postiga.

Olen korduvalt mõelnud, et oleksin aastaid tagasi olnud hulga parem ema, kui mul oleks kohe viie lapse kasvatamise kogemus. Nii see kahjuks ei tööta. Sinul aga on võimalik uue raamatu abil lapsi uueks beebiks ette valmistada, kasutades meie pere viie beebi kogemusi.

Kui sul endal pole seda vaja, siis aitäh, et oma toetusega aitad mõnda perekonda, kus uue beebi saabumine toob kaasa küsimusi, mida "Kuidas uus beebi majja tuli" lahendada aitaks.

Imelist päeva jätku ning veelkord suur tänu toetuse eest!