Lasteraamat "SÕBRAKS IMEROHUTEE"User's  Liina Ellik project in the category Print

Tere!

Olen Liina Ellik.

Peatselt on valmimas värvikad pildid uuele lasteraamatule! Seekordse raamatu pealkirjaks saab „ Sõbraks Imerohutee“, mille tähenduses on peidus võlujõud.

Raamat on eriline mitmes mõttes. Juba see, et seda illustreerivad neli kunstnikku. Raamatus on esindatud mitmeid kunstitehnikaid. Kasutatakse säravaid akrüülvärve, vana ja head värvipliiatsit ning kaasaegset  arvutitehnikat. Seal leidub lugemist ja avastamist nii suurtele, kui väikestele. Mõni luuletus täiskasvanutele mõtisklemiseks, aga pildid lastele! Lihtsate luuletuste vahele on põimitud ka mõned õpetlikud jutud- eks ikka põnevuse pärast. Lapsed õpivad kiiresti. Küsivad palju küsimusi... Võib- olla aitab „ Sõbraks Imerohutee“ nende küsimustele vastuseid leida.
Koolieelikud leiavad mõne trükitähtedes kirja pandud loo, leidub ka lugusid ettelugemiseks.
Mis on vanasõnad ja kõnekäänud? Kindlasti leiab vastuseid ka neile.

Raamat tuleb poole mahukam, kui eelmised ning trükitakse märtsikuus, kui puudu jääva trükkimise raha kokku saan. Summaks on 1200 eurot.

Siinkohal kutsun kõiki vahvaid Hooandjaid üles osa saama ühe toreda ja  erilise- täiesti teistmoodi  lasteraamatu toetamisest! Kõik suured ja ilusad asjad sünnivad meeskonnatööna. Nii töötab ka“ Imerohutee“ projekt 6- liikmelise meeskonnana. Peale minu ja kunstnike, aitab raamatut kujundada ja küljendada arvutigraafik Lii Lensment, andes ka eelmistele raamatutele sära ja toreduse. Olge head, tulge meie meeskonda ja aitame koos raamatul kaante vahele saada!

Kingituseks iga hea teo eest minu poolt Teile autogrammiga raamatud ja muinasjutuplaadid ning lustlikud järjehoidjad Elina Sildre signeeringuga ning Anne Metsamaa imekaunid seinapildid  lastetuppa või kööki, mõõt 42*17cm. Pildi võite ise oma maitse järgi raamida. Kingitused toimetan Teile kätte märtsikuu lõpuks- aprillikuu alguseks.

Teid ette tänades,
head Hooandjad
ning jõudu andvat talvepäikest soovides,
Liina Ellik

P.S Alla kerides näete mitut tööd juba valmis raamatupiltidest.

 

  • 10 backers
  • 185€raised of 1200€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 09.Mar.2014