Laulja & Multiinstrumentalisti Mait´Re soolodebüütalbumUser's  Mait`Re project in the category Music

Minu nimi on Mait Rebane, artistinimega Mait`Re.

Kuigi muusikaga olen tegelenud pea kogu teada oleva elu, siis teatud publik seostab minu isikut siiski ansamblite "Vennaskond", "The Change","Bizarre" jne. (80 lõpp ja 90 algus) trummari, kui kitarristina. Periood, mis kiireloomulisuse ja loomingulste eneseotsinute vaimus tormas läbi alates punkrokist, new wavest, indiepopist, darkwavest, shoegazest kuni erinevais paigus ajutiselt ülesseehitatud niinimetaud "stuudiotes" enese peal sooritatud "inimkatsete" & experimentaalsete helisoorituste. Viimased 15 aastat olen sidunud end peamiselt elektroonilise muusika alternatiivsema ja experimentaalsema suunaga, mille helikeel on end mõjutada lasknud paljustki sellest, mis mõne aastakümne jooksul endast läbi lastud, otsides edasi aina uusi kõlapilte ja sequentse. Minu elus on muusikal ja filosoofial, vaimsel ja sõnumlikul lüürikal oma kindel koht. See on koht, mis ei lase ennast minetada ja hoiab teadvel.

Sooloalbumiidee tekkis juba aastaid tagasi, kuid siis oli konseptsioon tervikuna veel toores. Elus on asju, mis hingel ning mis tuleb ära teha ja milleta puudub teatud olemise - tegevuse mõte. Pealegi on need lood ja laulud sündinud vajadusest, mitte enam pelgast edevusest ning meeletus kuulsusejanust.

Hooandjate toetust kasutan kogu albumiks vajalike tööprotsesside läbiviimiseks(helisalvestus, mastering) kuni korrektse kujunduse ning tirazeerimiseni.

Hooandjaid ootab vastutasuna ja tänuavaldusena tasuta osalemine plaadiesitluskontserdil, millele lisandub värske albumi signeeritud eksemplar.

Albumi valmimisdaatumiks saab olema 01.10.2015.

  • 5 backers
  • 195€raised of 4500€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 07.Aug.2015

Related projects

Release of a modern hardcore band debut album "Divine Triumph"

  • 4%raised
  • 30€pledged
  • 11 days to go

New album "ööLooD" by Leana.island & Kulno Malva

  • 92%raised
  • 4575€pledged
  • 16 days to go