Lavastus WONDERLANDUser's  Lixor project in the category Theatre

Tere! Mina olen Dajana Zagorskaja. Ma lõpetan varsti teatrikooli, kuid selleks on vaja teha veel paar sammu ja üks nendest on minu diplomilavastus. Ma lõpetan Eestis erilise teatrilennu ehk kakskeelse kursuse, kus koolitatakse ka vene emakeelega tudengeid. Jah, ma olen selline sibul*, kellele meeldib töötada eesti keeles. Jah, minu diplomilavastus on kakskeelne. Jah, ma olen. selline. sibul.

*Sibul – sibul; siin - venelane
 


 

Minu diplomilavastus "WONDERLAND" põhineb kolmel allikal - L. Carroll "Alice imedemaal", A. Puškin "Pidu katku ajal" ja osalejate endi esseed. Klassikalised teosed on meile lähtepunktiks, millest me alustame oma nooruslikku, teravat, häbematut, maksimalistlikku ja hullu PUNK-manifesti.

Neid, kes on selleks adrenaliini- ja emotsioonide süstiks valmis, kutsume meie projekti toetama. Toetust on meil vaja selleks, et saaksime kütta ruumi, kus esineme, nii etenduste kui ka proovide ajal. Ja veel on muidugi vaja soetada kostüümid, dekoratsioonid, rekvisiidid.

Ma olen õnnelik tulevane lavastaja selle pärast, et praegu on mul unikaalsete inimeste grupp, kes on igal juhul valmis koos minuga kunsti tegema. Isegi vaatamata sellele, et meil on piiratud võimalused. Ma väga armastan neid inimesi ja just selle pärast ma ei saa lasta oma punti alasti kütmata ateljeesse ilma kostüümideta, dekoratsioonideta ja rekvisiitideta. Samas austan ma ka meie tulevast publikut, keda ma samuti ei taha esietendusel ära külmetada. Seetõttu ma palungi Teie toetust!
 


 

Täname südamest kõiki, kes meie projekti toetavad ning kaasa elavad. Hetkel oleme paika pannud esietenduse 7. veebruaril, kuid võimaluse korral plaanime kevade jooksul mängida veel nii Viljandis, Tallinnas kui Tartus. Seega, kellel ei ole võimalik tulla Viljandisse, ei pea heituma, toetada võib meid ikkagi ja võimaldame Sulle kutse Tallinna või Tartu etendusele kui see toimub.

Viljandi etendusele läheb vabamüüki vaid 50 piletit, seega on Hooandja parim viis kindlustada endale koht etendusel!

Originaaltreiler -   https://www.youtube.com/watch?v=lp_g3cQfwDE 

Anna Rosalie Uudre (video) ja Karl-Elias Teder (audio). 

Aitäh, olgem terved!
Musidega,

SINU WONDERLAND

  • 57 backers
  • 905.49€raised of 777€ goal

Successful project

This project was funded on 26.Jan.2017