Toeta loodusteemalise lauamängu tegemist!User's  Adensen Furniture Oü project in the category Games

Adensen Furniture OÜ on väike Valgas tegutsev mööblitootja, pereettevõte. Valmistame multifunktsionaalset lastemööblit ja müüme seda oma poes. Arendame pidevalt omi tooteid ja nuputame uusi asju välja. Valmistamisel kasutame kodumaist kaske ja vineeri.

Seda tehes tekivad ka jäägid. Puit on liiga väärtuslik, et isegi jääke kütteks kasutada. Meie kasutatav kasepuu kasvab metsas aastakümneid, seejärel näevad metsamehed vaeva tema kättesaamisega. Kui palgid metsast väljas, tuleb need laudadeks saagida, kuivatada... Mööbli valmistamisel jäävad järele klotsid ja mõtlesime hakata neist lastele mänguasju tegema. Pidust konstruktoreid, kus laps ise paneb liimi ja tüüblite abil auto või traktori kokku. Saab ka selle ära värvida, sest vesivärvid on kaasas.

Kolleegid  toodavad kõrval eritellimusmööblit ja neil jääb üle männi, tamme ja teiste puuliikide jääke ja tuli mõte hakata tegema mänguasjade osad eri puuliikidest. Saaks tutvustada lastele õues kasvavaid puid. Kuidas seda teha, tahakski hooandjate nõu ja jõuga ära teha. Kuna ise oleme ametis mööblivalmistamisega, hakkame mänguasjade tegemist pakkuma kodus töötajatele. Paljudel taludel on loomapidamine lõpetatud ja olemas tühjalt seisvad ruumid. Kuna mänguasjade detailid on väikesed, siis nende valmistamine ei vaja "rasketehnikat", saab ka ilma hakkama. Asi näeb välja nii, et õpetame huvilise välja ning viime materjali ja vajadusel ka tööpingid inimesele koju.

Läbi selle projekti toetamise, toetad ka mõnda kohalikku Valgamaa inimest.

Projekt teostub hiljemalt ühe kuu jooksul peale edukat Hooandja kampaaniat.

Kingitused jõuavad toetajateni samuti ühe kuu jooksul.

Hooandja toetust soovime kasutada meie mängus kasutatavate puuliike tutvustavate materjalide väljatöötamiseks, samuti sobiliku pakendi loomiseks.
 

Kingitused: