Minu loovtööna valminud raamatu väljaandmineUser's  Marta Eller  project in the category Print

Tere!

Mina olen Marta Eller ja ma olen 16 aastane. Mööduval aastal kirjutasin oma loovtöö raames raamatu, et uurida tekstist erinevat arusaama. Kuna raamat osutus oodatust suurema mahulisemaks, tekkis inimestel soov seda raamatut ka ilukirjanduslikul eesmärgil lugeda. Raamatu peategelaseks on väike tüdruk Teele, kes ühe keerulise ja väga õpetliku suve jooksul õppis tundma nii iseennast kui ka oma sõpru, kes tihti ei pruugigi olla nii siirad, kui näivad.

Igat peatükki illustreerivad minu jaoks oluliste inimeste joonistatud pildid. See on hea võimalus ise analüüsida pärast peatükki lugemist, kui erinev on tegelikult meie kõigi kujutlusvõime ja fantaasia. Raamatu võimalused on piiramatud, miks mitte kasutada raamatut ka pedagoogilisel eesmärgil, just teemal "Fantaasial pole piire". Mõnus lugemine ja ilusad illustratsioonid loovad terviku, mis on mosaiik, just nagu raamatu pealkiri ütleb!
 


 

Mu suur soov on kirjastada ning ilmutada oma kirjatöö ja seda koguses, et kõigil soovijatel oleks võimalik seda endale soetada. 

Ma olen ütlemata tänulik ja loodan, et suudan ennast nii mõnegi lugeja südamesse kirjutada. Seniks päikest ja ilusat kuldset kevadet!

Related projects

Estonian science fiction novel "The Gods To Be"

  • 16%raised
  • 485€pledged
  • 18 days to go