Lucky Laika kahe aasta kalender User's  LSB OÜ (Lucky Laika) project in the category Print

Kaks aastat on möödas ja taas tuleb Lucky Laikal välja kahe aasta kalender.

See on ainulaadne seinakalender, mida saab pöörata 24 korda. Selles erilises kalendris on iga kuu kohta üks meie "Vanasõnade" sarja pilt. Nii et 24 kuud ja 24 pilti! Kõik pildid on joonistanud Olivia Lipartia ja iga pilt illustreerib mõnda ütlust või tsitaati. Kalender on suur, A3 mõõdus.

Oleme juba kolmel korral Hooandja abil sellise kalendri valmis saanud ja fännid nõuavad ka seekord uut kalendrit. Hea meelega teeme seda, endalgi juba kodus vaja varsti uus kalender seinale riputada.

2022/2023 aasta kalender on ideaalne jõulukink! Kalendrid valmivad novembris ja me saadame need välja hiljemalt 05. detsembril. Pane tähele: kõik meie auhinnad sisaldavad juba postikulusid. Seega ei pea sa lisakulude pärast muretsema - saadame kõik ilusasti pakiautomaati (Smartpost ja Omniva) kohale ja sina pead vaid pakile järele minema.

Kõik meie auhinnad on soodsamad kui nende toodete tavahinnad. Me hindame inimesi, kes toetavad meie projekte ja sellepärast pakumegi sulle meie tooteid parema hinnaga.
 

Kalendrisse tulevad need 24 pilti:


 

Oleme seadnud endale kolm eesmärki:

  1. Kogudes 1100 eurot teeme 500 kalendrit.
  2. Kogudes 1900 eurot teeme 750 kalendrit ning kingime lisaks igale toetajale 2-20 "Varthpor Hedi" sarja  postkaarti (sõltuvalt auhinna suurusest).
  3. Kogudes 2900 eurot kingime igale toetajale lisaks 1-5 märkmikku (sõltuvalt auhinna suurusest) meie "Dia de Muertose" sarjast.
     

Siin on mõned fotod eelmisest kalendrist:


 

Tutvu meie toodetega Lucky Laika kodulehel ning värskeid uudiseid leiad Facebookis ja Instagramis.
 

Related projects

Estonian science fiction novel "The Gods To Be"

  • 9%raised
  • 282€pledged
  • 28 days to go