Lucky Laika kahe aasta kalenderUser's  LSB OÜ (Lucky Laika) project in the category Print

Meie oleme Olivia ja Tarieli. Meie perefirma Lucky Laika toodab Olivia illustratsioonidega tooteid: postkaarte, pilte, nagisid, ehteid, klaasialuseid, jne. Meie tootevaliku leiad www.luckylaika.com lehel.

Kaks aastat tagasi kogusime Hooandja abil toetusi seinakalendri tootmiseks. See oli eriline kalender, 12 pildi ja kuu asemel panime meie kaante vahele 24 pilti ja kuud. Selline kahe aasta kalender on meie teada ainulaadne Eestis ja see osutus väga populaarseks. Inimesed jagavad meiega siiani häid emotsioone, kui keeravad kalendrilehte, mille iga kuu juures vahva tegelane ja vanasõna.

Selle aasta sügiseks tahame teha taas uue kalendri. Olivia on joonistanud vahepeal palju uusi pilte ja need tulevad kalendrisse.

Kalendris on iga kuu kohta meie pildisarja „Vanasõnad“ üks pilt. Selles sarjas illustreerib iga pilt mõnda vanasõna. Kalender tuleb A3 mõõdus.

2018 / 2019 aasta kalender on ideaalne jõulukink. Kui projekt Hooandjas toetuse saab, siis valmivad kalendrid täpselt õigeks ajaks, et iga toetaja selle jõuluvana kinkekotti poetada saaks.

Kui sulle meeldib meie looming, siis anna palun hoogu ja kingituseks võid valida nii kalendreid, kui ka teisi meie tooteid.

Kõik kingitused saadame (Smartpost, Omniva) hiljemalt 05. detsembriks 2017. Saatmiskulud on arvestatud toetuse hinna sisse.

Kalendrisse tulevad need 24 pilti.

Mõned pildid kaks aastat tagasi valmistatud kalendrist.

Siin on näited meie toodetest, mida anname toetuste eest.

Related projects

Estonian science fiction novel "The Gods To Be"

  • 11%raised
  • 334€pledged
  • 27 days to go