Luulekogu "Vaime sisse astunud"User's  Kaidi Kangur project in the category Print

Olete te kunagi tajunud piiride hägustumist maise ja ebamaise vahel? Märganud hetke, mil fantaasia seguneb reaalsusega?

Just sellistest pilkudest kõnelevad lood, mille olen koondanud oma luulekogusse "Vaime sisse astunud". Vaimudest ja maagilistest olenditest, kelle side reaalse maailmaga on nõnda tugev, et hakkab seda mõjutama ja sellega segunema.

Ma armastan oma tegelasi ning usun, et see kumab ka läbi nende lugude, mille sellesse kogusse valinud olen. Sellest, kuidas tunded hakkavad hägustama piire ja sõnad läbi raamide väänduvad.

Minu jaoks tähendabki luule läbi raamide astumist ja sõnade voolamist ja voogamist, mille lõppedes tajud väge, mille on enda ümber loonud luulest sündinud tunded. Olen astunud nii kaugele, et ei suudaks ennast enam ilma luuleta ette kujutada. Kirjutamine on see üks ja tõeline tegevus, mille juurde alati ringiga tagasi jõuan. Olen katsunud eemalduda, ent miski on mind alati tagasi tõmmanud ja sõnadesse mässinud. Nüüd viimaks olen sellega leppinud ning olen õnnelik, et mul on miski, mis lubab mul sisemiselt põleda.

Sel põhjusel soovingi avaldada oma esimest luulekogu; lasta lahti osadest lugudest, et näha, milliseks kujuneb nende suhe lugejatega.

Oleksin ääretult õnnelik, kui saaksite mind selle teostumisel veidi kaasa aidata. Kuna luulekogu on plaanis välja anda juulikuu jooksul, siis teeksite sellega mulle ka võrratu sünnipäevakingi.

Minu loominguga saab lähemalt tutvuda aadressil kaidikangur.edicypages.com või e-raamatukogus.

Ette tänades,

Kaidi Kangur