MaiGroupi teine stuudioalbumUser's  ML project in the category Music

MaiGroup on eesti-rootsi modernset jazz-fusionit viljelev ansambel, mida veab Saaremaalt pärit bassimängija ja helilooja Mai Agan. MaiGroupi debüütalbum “Luv” ilmus tänu headele Hooandjatele 2013. aasta kevadel. Sel sügisel saab MaiGroup 5-aastaseks ning väikese juubelipoisi puhul anname välja oma teise stuudioalbumi “YOU” ning seekord leiate sealt ka mõned väga erilised ja hinnatud külalisesinejad.

Plaadile tuleb 10 uut lugu, mis on pühendatud mulle armsatele ja mind inspireerinud inimestele. Maikuus salvestasime kolm esimest lugu ning septembris lähevad linti kõik ülejäänud lood. Seejärel tegeleme plaadi miksimise, masterdamise, plaadikujunduse ja printimisega. Hooandjast soetatud plaadituluga saamegi tasuda oma stuudiokulud.

MaiGroup on:

Björn Arkö – saksofon
Calle Stålenbring – kitarr 
Simon Berggren – klaver 
Mai Agan – bass 
Jonathan Lundberg – trummid 

Nende fantastiliste muusikutega viisid mind kokku bakalaureuseöpingud Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias. Viie tegutsemisaasta jooksul oleme tõeliselt kokku kasvanud ning me oleme korduvalt ka Eestit väisanud. Ka seekord ootab meid ees plaadiesitlusturnee koostöös Eesti Jazzliiduga:

27.oktoober Viljandi jazziklubi 
28.oktoober Narva jazziklubi 
29.oktoober Tartu jazziklubi 
30.oktoober Tallinn No99 jazziklubi

Plaadi valmimisele aitavad kaasa: Erik Metall – salvestus & mix, Jonas Siöström – master, Andreas Aru – plaadikujundus, fotod & Hooandja video, Maarja Siim – stilistika.

Auhinnad jõuavad toetajateni posti teel või plaadiesitluskontsertidel.

MaiGroup Faschingu jazziklubis, Stockholmis, märts 2015.
MaiGroup Terevisioonis, aprill 2013. 
Loe veel meie kodulehelt ja Facebookist

Suured tänud hoo ja toe eest <3 
Mai & MaiGroup

Related projects

Help to release Forgotten Sunrise's legendary first era on vinyl!

  • 86%raised
  • 3345€pledged
  • 12 days to go