Martin Uiboaid sport-paintballi võistlustele Millennium SeriesUser's  Martin Uiboaid project in the category Sport

Hei! 
Mina olen Martin Uiboaid ja õpin Tallinna Prantsuse Lütseumi XII klassis. Tegelen juba pea 6 aastat sellise spordialaga nagu sport-paintball ning olen hetkel ainuke eestlane, kes mängib pool-professionaalsel tasemel Euroopas.
 
 
Selle ala juurde sattusin üsna juhuslikult kui käisin sõbra sünnipäeval paintballi mängimas. Miski aga köitis mind selle juures nii väga, et peale sünnipäeva liitusin sport-paintballi treenigutega. Esimese aasta treenisin innukalt Eestis ainukeses sisepaintballi hallis Madara tänaval ning juba teisel hooajal liitusin Soome meisterklubiga Fieldfighter, kellega mängisin järgmised paar hooaega. Fieldfighteriga olen Soome liiga II divisioni kahekorde meister! 
 
Üleelmisel hooajal õnnestus liituda Norra võistkonnaga Oslo Embersiga, kellega mängisin esimest korda Euroopa suurimal turniiril Millennium Series. Lisaks võtsime osa ka Rootsi ja Norra liigast.
 
 
Eelmisel hooajal osalesin Hispaania klubi FiveStar Lleida katsetel, kus tõestasin ennast ja sain tiimi! See klubi on Euroopas hästi tuntud ning mängisime Millenniumil Semi-pro divisionis, mis on seitsmest olemasolevast tugevuselt teine. Hooaja kokkuvõttes saavutasime 3. koha.
 
 
Et esindada Eestit FiveStar Lleida ridades ka sel aastal vajan Teie toetust! Nelja Euroopas toimuva etapi eelarve on 3000 eurot, millest 1400€ moodustab osavõtutasu, 1000€ kulub lennupiletite ja majutuse peale ning 600€ treeningutele.
 
Selle hooaja Millennium Series etapid toimuvad:
 
Hispaanias, Costa Doradas, Mediterrean Cup, 8-10 aprill
Saksamaal, Bitburgis, European Masters, 20-22 mai
Inglismaal, Londonis, Campaign Cup, 1-3 juuli
Prantsusmaal, Pariisis, World Championship, 16-18 september
 
2016. aasta hooaja eesmärgiks oleme võtnud Semi-pro divisioni võidu, mis viiks meid järgmiseks hooajaks Pro divisioni!
 
Olen väga tänulik kui toetad minu tegevust ja Eesti sport-paintballi arengut!