"Me mängime armastust"User's  Marek Demjanov project in the category Theatre

Tere, armas hooandja!

Palume Sind appi hoogu andma meie lavastusele "Me mängime armastust", mis esietendub 6. augustil 2019 Piip ja Tuut Mängumajas (Toom-Kooli 13).

"Me mängime armastust" on Dajan Ahmeti kirjutatud näidend, mille lavastajaks on Coco Rõõmusaar. See on lugu tüdrukust (mängib - Emma Tross), kes on tulnud maalt linna gümnaasiumisse ning tunneb ennast üksildasena. Ühel päeval kohtab ta tänaval viisakalt riietatud noormeest (mängib - Oliver-Marcus Reimann) kelle tüdruk endale külla kutsub. Kas see on algus millelegi uuele ja ilusale või saab ilmsiks tõde armastuse ebatäiuslikkusest?  Lavastus on mõeldud noortelt noortele (alates 16. a vanusest).

Coco on Rocca al Mare Kooli gümnaasist, kelle kogemuste laegas on suur. Ta on tegelenud iluuisutamise, ratsutamise, tantsimise, ujumise, vibulaskmise, kergejõustiku, puutöö, väitlemise, kokkamise, mälumängu, tennise ja palju muuga. Hetkel on tema põhifookuses jooga, kooli noortekoor ning vokaal-ansambel Õunake. Lisaks kõigele sellele on otsustanud Coco panna end proovile ka lavastaja ametis, olles juba pikemat aega andunud teatrifänn.
 

Coco Rõõmusaar
 

Lavastuses mängivad Emma ja Oliver, kes varasemalt on lavastanud ülimenukaks osutunud õudussugemetega noortedraama "Offline" ja mänginud koos ka noortesarjas "Miks mitte?".

Emma Tross on 10 aastat oma elust  tegelenud koorilauluga nii ETV-mudilaskooris kui ka Raadio Laulustuudio Tütarlastekooris. Hetkel õpib Emma Tallinna Rahumäe Põhikoolis ning käib Hanna-Liina Võsa Muusikalikoolis. Ta on võitnud koolisisesel solistidekonkursil mitmeid kordi esikohti ning osalenud 2014. aastal saates "Laulukarusell". 2016. aastal võitis neiu Etlus-konkursi Tallinna voorus I koha ja esindas Tallinnat üleriigilises finaalis, pälvides eripreemia.

Oliver on Rocca al Mare Kooli gümnasist, kes jõuab kooli kõrvalt tegeleda ka kõige muuga. Ta laulab kooli vokaal-ansamblis Õunake ning juba neljandast eluaastast tantsib tantsuansamblis Sõleke. Ta on lavastanud Vaba Laval tantsulavastuse "AASTAAJAD läbi Eesti luule, laulu ja tantsu" ning olnud lavastaja assistent RaM Kooli ooperiprojektis "Jevgeni Onegin". Oliveri on saanud näha alates 2014 aasta augustist ka Tallinna Linnateatri lavalaudadel. Tema repertuaari kuuluvad lavastused "Koletis kuu peal", "See hetk" ning "Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimased päevad".

Autor Dajan Ahmet
Lavastaja Coco Rõõmusaar
Koreograaf Carolyn Veensalu
Lavakunstnikud Oliver-Marcus Reimann, Emma Tross
Valguskunstnik Rene Topolev
Kostüümikunstnik Külli Pavelson
Etendust teenindavad Külli Pavelson, Coco Rõõmusaar, Paula Mets ja Maria Rannaväli
Trupijuht Oliver-Marcus Reimann
Produtsendina aitab kaasa ka Piip ja Tuut Teater
 

Sinu toetus aitab meil katta lavastuse väljatoomisega seotud kulud ning viia meid meie unistusele sammukese lähemale.
 

Emma, Oliver, Coco ning lavastusmeeskond!
 

  • 33 backers
  • 1092€raised of 850€ goal

Successful project

This project was funded on 02.Jun.2019