Merenaljade raamat „Vesised naljad I”User's  Mairold Vaik project in the category Print

Merenaljade raamat „Vesised naljad” lood koguti merekultuuriaastaks!

See on trükis, millesse on kogutud mere- ja veeteemalised nalja- ja pilalood. Kokku on kogutud ligi tuhat naljalugu, anekdooti ja muud vestet, mida nii endale hea ajaviiteks kui ka teistele lugemiseks. Sobib nii täiskasvanutele kui lastele. Meremeestel hea kaasa võtta ja puhkehetkel lapata. Muiata ja naerda saab palju.

Raamat tuleb pehmekaaneline, 248 lk paks. Sisu must-valge, kaaned värvilised. Sees ka Roman Matkiewiczi karikatuurid. Trükikojast tuleb veebruari teises pooles.

Raamat on trükiks valmis, jäänud teha vaid tagakaas, kuhu paigutame toetajate nimed (soovi korral ka logo ja hüüdlause, üleskutse või muu ilus lühitekst). Lisame ka eraisikust toetaja nime ja soovi korral ka tema pisifoto.

Trükikoja hinnapakkumine on 2000 eurot, millest pool summat on juba koos. Palume ülejäänud summa saamiseks oma toetav õlg alla panna! Kindlasti annab kirjastus toetajatele tasuta eksemplari, suuremad toetajad saavad soovi korral mitu raamatut (nt sõpradele jt kinkimiseks) ja suurema koguse puhul võimaluse osta soovitud arvu eksemplare soodsama hinnaga.

Raamatu lood on kogunud, toimetanud, kujundanud ja küljendanud kunagine pikaaegne ajakirja Meremees peatoimetaja Märt Kullo. Lisainfo telefonil 58132822, maert.kullo#gmail.com

© Kaanekujundus ja illustratsioonid: Roman Matkiewicz Kirjastus Ammukaar, Trükikoda Esprint