Merike Susi autorialbum ”Üksi Üksolemises”User's  Merike Susi project in the category Music

Tere! Minu nimi on Merike Susi. Olen Eesti muusik, laulja, laulukirjutaja ja musamentor.

Enamus aastaid minu elust on möödunud muusikuna, lauljana, klahvpillimängijana ja taustalauljana väga paljude erinevate bändide koosseisudes. Olen veetnud meeletuid tunde stuudiotes muusikat salvestades. On olnud rõõm musitseerida maailma erinevates paikades. Kõik see on andnud tohutu kogemustepagasi ja pakkunud rõõmu.

Vahepeal võtsin endale pausi, ei tegelenud muusikaga üldse. Puhkasin, puhastusin ja taastusin. Rändasin natuke maailmas ringi. Õppisin erinevaid asju ja mõtestasin enda ja maailma olemust. Siis tundsin äkki, et tahan ja olen valmis enda muusikat looma ja esitama.

Kui mõtlen, et millised on olnud meeldejäävaimad kogemused muusikuks olemise aja jooksul, siis vaieldamatult projektid ja kooslused, kus on kaasa teinud muusikud mujalt kultuuriruumidest. Sedasi olen enda sisemuses aina unistanud sellest, et ühel päeval salvestan oma autorialbumi koos muu maailma muusikutega, hinges soov saada uusi kogemusi ja areneda.

Unistused on selleks, et neid ellu viia ja nüüd olengi salvestamas enda autorialbumit “Üksi Üksolemises” Hollandis koos Hollandi muusikutega. Palju tööd on juba tehtud ning enamus lugudest on salvestatud. Protsess, mis leiab aset Sound Vision Studios Arnhemis, osalevad peale minu, kui laulja ja klahvpillimängija, ka produtsent-kitarrist George Konings, basskitarrist Mark Dekkers ning trummar Mendel Moerenhout, on jätkuvalt käimas.

Ees on veel ootamas mitmeid olulisi etappe enne, kui album valmis saab ja kuulajateni jõuab – miksimine, masterdamine, plaadi kujundamine ja väljaandmine. Samas loodan ja usun kogu südamest, et plaadiesitluskontserditeks õnnestub need muusikud ka Eestisse kutsuda, nendega koos musitseerida ja neile Eestit tutvustada.

Muusika, mis plaadil kõlab on eestikeelne. Tekstid on enamuses loodud minu muusikale. Muusika mängimisel kasutame klassikalisi instrumente (trummid, bass, kitarr, hammond, Rhodes, klaver) ja salvestamisel kasutame analoogtehnikat.

Olles eelkõige tänulik selle ande eest, mis mulle on kingitud kõrgemalt poolt, olen kogu südamest tänulik ka kõigile neile, kes tunnevad endas soovi minu unistuse täitumises osaleda ja sellele hoogu anda.

Plaat ilmub 2014. aasta esimeses pooles.

Armastusega,
Merike

Vaata minu tegemisi:
www.musamentor.eu
www.merikemusic.ee
www.facebook.com/merike.susi
www.soundvisionstudios.com