Risto J. Juvaneni raamat "Minu sõber Öyi"User's  Risto J. Juvanen project in the category Print

Risto J. Juvanen on kirjanik, kokk, reisija ja mõtleja. Juba mõnda aega on mööda läinud sellest, kui ilmus tema viimane raamat "Herbert Jahunäpp Kaugekandist". On valminud uus käsikiri. Veidra nimega raamat "Minu sõber Öyi".

See on reis pisikeses aedlinnas (kuigi läbi väikese tüdruku Liisu silmade tundub ka pisike linn ilmatu suur), kus Liisu kohtub uute sõpradega. Raamatu alguses leiutab Proffessor Marx roboti aga mõned asjad on puudu või üle...kõiges selles saab süüdistada hajameelsust. Lõpuks on siiski kõigil lõbus. Huumoriga vürtsitatud lastelugu, milles on fantaasia hõngu ja seiklust. Raamatu Kirjutab ja pildid joonistab Risto J. Juvanen. Trikk selles raamatus on see, et võib-olla tekib mõndade sõnade puhul küsimusi, Kuna professorid kipuvad teinekord raskeid sõnu kasutama. Kui raamat valmis, saate ise seda avastada.

Hooandja toetus läheb raamatu trükkimiseks ja profesionaalseks toimetamiseks. Planeerin raamatu valmimiseks sügist 2020, september või oktoober. Kui toetad minu projekti, siis kingitused saad kätte vastavalt sellele, kui palju oled panustanud minu projekti ja ühendust võtan sinuga meili või facebooki teel.

Minu teiste tegemistega saate tutvuda SIIN.


Isa professor Marx


Ema Jelena


Väike Liisu


Mustlaspoiss Miko


Robot