“Mis siin toimub? Ostke buss!”User's  Tartu Uus Teater project in the category Theatre

Teatrit saab teha ka lihtsamalt. Lausa väga lihtsalt! 

Valgust saab teha põhimõtteliselt taskulambiga, nagu me oleme ka edukalt teinud. Muusikat saab lasta ka vanast raadiost. Laval ei peagi eriti midagi olema, võib-olla midagi sellist, mis keegi niikuinii kodust kaasa on võtnud või mida või keda koju maha jätta ei saa.

Ja asjade transporti võib ka lahendada päris lihtsalt, näiteks kasutada ratastega platvorme või kohe pannagi kõikide laval olevate suuremate asjade alla rattad. Ning vahepeal kasutada ühistransporti – kui on pikemad reisid või kui mõnda suurt asja on vaja viia ühest kohast teise.

Nii saab hakkama küll, kuid ausalt öeldes oleks palju lihtsam, kui teatril oleks oma buss, millega asju transportida nii linnas kui maal. Ja isegi välismaal. Aga selle ostmiseks on meil küll teie abi vaja.

Hooandjatele korraldame jaanuaris 2016 teatraalse tänupeo. Tänupeol jagame välja ka muud auhinnad ja tuusikud. Särkide jaoks oleme välja valinud parimad tsitaadid oma lavastusest ja särke teeme palju erinevaid, et oleks üllatusrõõmu. Uue Teatri reklaambänneritest disainkotid, märkmikud ja suveniirfotod on ainulaadsed eksemplarid, mis kõik on valminud käsitööna Uue Teatri inimeste endi ja lähikondsete poolt.

Aitäh Sulle!

 

Teatri tegemistel saad silma peal hoida facebookis ja kodulehel.

  • 202 backers
  • 8136.99€raised of 8000€ goal

Successful project

This project was funded on 11.Feb.2016