Maria Väli noodiraamat "Mitmed viisid mitmel häälel"User's  Maria Väli project in the category Print

Tere, armas hooandja!

Olen jazzlaulja, muusikalooja, arranžeerija, laulupedagoog ja a cappella seksteti Estonian Voices sopran Maria Väli. A cappella muusikaga olen tihedalt seotud juba teisme-east alates, astunud üles mitmete vokaalansamblite ridades konkurssidel, festivalidel ja kontsertidel nii Eestis kui ka välismaal. Vokaalansamblis laulmine ja ansamblitele lugude arranžeerimine on minu jaoks alati käsikäes käinud, mistõttu olen seadeid kirjutanud nii nendele koosseisudele, kus olen ise laulnud kui ka väljastpoolt tulnud tellimustöödena.

Juba mõnda aega tagasi tekkis mul idee jagada oma a cappella seadeid suurema hulga lauljatega. Olles ise tihedalt ansamblitööga seotud, tean, et uute lugude otsing ja soov repertuaari täiendada on pidev. Alati aga ei ole aega ega võimalust kirjutada uut seadet – siis ongi hea haarata riiulist näiteks selline seadetest tulvil noodiraamat nagu "Mitmed viisid mitmel häälel", valida endale meelepärane lugu ja lauluviis üles võtta.

Käesolevasse noodiraamatusse kogusin kokku oma a cappella arranžeeringud, mida mul on suur rõõm jagada kõikide vokaalansamblite ja kooride juhendajate ning lauljatega. Meid ümbritseb suur hulk head muusikat ning palju põnevaid vokaalansambleid ja koore – patt oleks neid kahte mitte ühendada. Lauliku repertuaarivalik sisaldab mitmeid tuntud laule, näiteks "Mõni mägi", "Jäälillemäng", "Kauges külas", "Tango", "Lilled juustes" jt, kuid ruumi jääb ka põnevatele avastustele. Noodiraamatus leidub arranžeeringuid nii neidude-, noormeeste- ja segaansamblile kui ka segakoorile.
 


 

Hooandjate toetus aitab katta noodiraamatu väljaandmisega seotud kulud. Noodiraamat on 150-leheküljeline ja hõlmab endas 24 nelja kuni kümnehäälset a cappella arranžeeringut.

Minu suur soov on, et "Mitmed viisid mitmel häälel" tooks palju laulurõõmu kõikidele vokaalmuusika harrastajatele ja selle valdkonna armastajatele ning oleks väikeseks abiliseks nii ansamblite kui ka kooride juhendajatele.

Aitäh, et minu projektile hoogu annad!

Maria

  • 59 backers
  • 1780€raised of 1000€ goal

Successful project

This project was funded on 13.May.2021