Õhuakrobaadid Eesti Lennupäevadele 6.-7. juunil TartumaalUser's  kristelmeosest project in the category Events

Eesti Lennundusmuuseumi ja Eesti Lennuakadeemia eestvõtmisel korraldatakse 6.-7. juunil juba kaheksandat korda lennunduse suurüritus Eesti Lennupäevad.

Lennupäevad toimuvad Eesti Lennundusmuuseumi territooriumil ja selle lähedases õhuruumis Tartumaal.

Lennupäevade korraldamisel osaleb suurem osa lennundusega seotud Eesti ettevõtteid ja institutsioone, s.h Eesti Õhuvägi ning Politsei ja Piirivalveameti Lennusalk. 

Toimub erinevaid lennukite ja helikopterite vigur- ja demolende, langevarjurite esinemisi. Peaesinejaks on rahvusvahelise koosseisuga vigurlennugrupp Air Bandit akrobaatlennu maailmameistri Jurgis Kayrise juhtimisel.

Sel aastal annab meelelahutusliku eriürituse Rootsi Scandinavian Airshow õhuakrobaatika grupp SKYCATS. Tegemist on väga unikaalse, emotsiaalse ja julge showga, kus lennukitiibadel teevad õhus lennu ajal õhuakrobaatika trikke naisakrobaadid. Eestis ei ole midagi sellist varem näha olnud! Mõlemal päeval esitatakse kõigile pereliikmetele kõhukõdi pakkuv 20 minutine mänguline õhuetteaste, kus õhuakrobaadid ronivad ja poseerivad “Lazy Cat”, “Supercat” ja muudes formatsioonides lennuki tiibadel, samas kui piloot Jacob Holländer teeb erinevaid aerobaatilisi manöövreid.

Stiilinäidet näeb siin.

Kutsume lennundusest ja elu muudest väljakutsetest huvitatud inimesi ja ettevõtteid toetama Hooandja keskkonna kaudu naisõhuakrobaatika grupp SKYCATS Eestisse tulemist!

Õhushow maksumus on 10 000 eur ja Hooandja keskkonna kaudu soovime koguda minimaalselt 6600 eur.

Külastage kõik 6.-7. juunil Tartumaad ja Eesti Lennupäevi!

Hooandja kingitused saavad hooandjad kätte kas Lennupäevadel 6.-7. juunil Lennundusmuusuemi VIP sissepääsust või juhul kui on vajalik kokku leppida hilisem kättesaamise aeg, siis kuni oktoobrikuuni igapäevaselt Lennundusmuuseumist.

Täiendav info + 372 5050496 või Kristel.meos@eesti.ee.

  • 29 backers
  • 5055€raised of 5000€ goal

Successful project

This project was funded on 04.Jun.2015