Raskustes perede laste osalemine saalihoki Eesti meistrivõistlustelUser's  RaplaHokiklubi project in the category Sport

Pakume võimalust toetada väikekoha noortesporti ja raskustes perede laste osalemist saalihoki Eesti meistrivõistlustel.
 

Miks vajame toetust ja miks toetada?

  1. Viieteistkümne pere puhul käivad meie trennis ühest perest 2-4 last, mis teeb pere jaoks keeruliseks kõigi laste kuutasu maksta. Mitmed pered on sissetulekuraskustega ja ei saa üldse kuutasu maksta. Oleme paljud lapsed võtnud tasuta trenni, kuid vajame toetust, et lapsed saaks võistelda. Noored tahavad väga võistelda.
  2. Kuna Kehtna vald on väike, siis on sporditoetus palju väiksem aga võistluskulud on sama suured, mis suures vallas. Vajame toetust, et ka väikekohas saaks teha heal tasemel võistlussporti.
  3. Võistlused toimuvad üle Eesti ja transpordiarve on 2000 eurot kuus. Toetus kulub erinevate vanusegruppide võistluste transpordikuludele ja võistlustasudele.
  4. Noored armastavad saalihokit ja tunnevad mängust suurt rõõmu. Olete osaks missioonist tuua noorte päeva väärtuslikku sisu ja vähendada sihitut nutiaega.
  5. Teie toetus läheb väga õigesse kohta. Soovime panna oma energia lastega tegelemisele ja nende arendamisele ning teie toetuse abil kulub vähem energiat rahalisele probleemile lahenduse otsimisele.
  6. Kui kogume projektiga suurema summa, kui kulub transpordikuludele, saame osta raskustes perede noortele võistlusvorme ja saalihokivarustust.


Saavutused 2022/2023 hooaeg (KV- karikavõistlus, MV-meistrivõistlus, U- Under/alla nimetatud vanuse):

U9 KV III koht, U9 MV II koht, U12 KV I koht, U12 MV III koht, U11T MV turniiripäevade I, II koht. U12T Tallink Floorball III koht (rahvusvaheline võistlus) EMÜ/Kehtna SK võistkonnaga. Kehtna noormängija Hanna-Liisa Õispuu on naiste saalihoki koondise kandidaat.

Suurimaks saavutuseks peame 80 rõõmsat trennilast vanuses 5-18. Trennides osalevad peamiselt noored ühest väikekoolist. Võistlema võtame kõik noored, kes järjepidevalt trennis käivad. Trennid toimuvad 3 korda nädalas Kehtna põhikoolis ja 2 korda nädalas suurematega lisaks Raplas septembrist maini. Treeneril Annika Tammusel on kutsetase 5.
 


 

Meie tegevusi saad jälgida Kehtna Saalihokiklubi Facebooki lehel ning instagrami kontol kehtnasaalihokiklubi

Teile, armsad hooandjad, kuulub Kehtna saalihokipere tänu ja tänu avaldamine kõigis meie kanalites ja parimal viisil. Teid jääb saatma heategu, et aitasite lastel saada võistlustele, mida nad armastavad. Saalihoki noortevõistlused on vabapääsmega, ootame sind vaatama.

Kehtna Saalihokiklubi
Rapla Hokiklubi MTÜ all olev klubi

  • 72 backers
  • 2615€raised of 1000€ goal

Successful project

This project was funded on 08.Feb.2024