Oskar kiviaega puudutamasUser's  Lasteraamat MTÜ project in the category Print

Kuidas ikkagi inimesed kiviajal elasid? Kas elu oli lihtne? Või just hirmus? Kas kiviaja inimesed olid meiega sarnased? Või täiesti erinevad?

Koos Oskariga ajareisile minnes saad palju põnevat teada!

Oskari seltsis on turvaline reisida, tema on kogenud ajarändur. Kiviaega viib ta neljas ajareis. Varem on Oskar elanud indiaanlaste juures 200 aasta taguses minevikus ("Vapper Koiott Oskar") ja koos klassivendadega külastanud külma nivhide maad ("Oskar nivhide maal"). Poiste klassiekskursioon Tartusse pöördus samuti ajareisiks ning toimus hoopis 700 aasta taguses Tarbatus ("Oskar keskaegses linnas"). Kellega ja kuidas Oskar kiviaega satub, seda saad lugeda juba ilmuvast raamatust "Oskar kiviaega puudutamas".

Kujuta ette, et elad niiii kõrgel puu otsa ehitatud onnis.

Ja sööd lisaks igasugustele lehtedele, viljadele ja kaladele näiteks kilpkonni või madusid.

Kujuta ette, et su ümber on koguaeg nagu kasvuhoones: kuum ja niiske.

Ja teid üldse pole – kui kuhugi minna tahad, pead džunglist läbi pääsema.

Oskariga järjekordsel ajareisil just nii juhtus. Külaplatsi olid mehed kivikirvestega – kujutage ette, KIVIKIRVESTEGA - lagedaks raiunud, kuid küla ümber laius lõputu džungel.

See on üks erakordselt erakordne seiklus, millest sinagi saad osa võtta, kui loed raamatut "Oskar kiviaega puudutamas".

Okami Akuma mahlakad pildid näitavad sulle detailselt dzunglielanike toimetamisi. Anna Maria Tammesaare köitev tekst tirib su maailma, kus pole kellaaegu, nädalapäevi ega isegi aastaaegu!

Okami lõpetab praegu kunstikooli lasteraamatute illustraatorina. See on tema esimene trükis ilmuv raamat, kuid selles võid kindel olla, et tema piltidega raamatuid hakkab nüüd aina ilmuma! Troopilised taimed on Okami hobi, neid on ta joonistanud juba 10 aastat! Et modellid käepärast oleks, kasvatab ta neid kodus ka ise. Anna Mariale on see raamat kuues.

Lugejate positiivne tagasiside innustab teda koos Oskariga üha järgmistele ajareisidele minema. Kiviaja reisil oli tema inspiraator, motivaator ja andmepank looduse- ja rännumees Hendrik Relve, kes kivikirvega metsarahva kombel tegutseda proovis (vaata videot SIIT).

Toeta Oskari uut ajareisi Hooandjas ja juba detsembri alguses saad raamatu kätte!

Related projects

Estonian science fiction novel "The Gods To Be"

  • 11%raised
  • 334€pledged
  • 24 days to go