Paljajalu PäevUser's  Mittetulundusühing Do Good project in the category Child Protection

Hea Hooandja, tule anna hoog sisse meie projektile!

28.-29. agustil 2016 korraldab MTÜ Do Good juba kolmas kord “Paljajalu Päeva” , mis kujutab endast kahte toredat üritusi täis päeva peamiselt lastekodude, turvakodude, raskustes ja paljulapseliste perede lastele, kus kõik pakutav on neile tasuta! Lapsi ootame üritustele kokku u 300 ning iga laps saab omale valida sobiva ürituse, kus osaleda. Vabasid kohtasid üritustele jääb u 30% ja nii saavad osaleda ka kõik teised lapsed.

Paljajalu Päeva raames saavad lapsed külastada erinevaid, peamiselt Tallinna ja Harjumaa, vabaajaveetmiskohtasid  (näiteks kinod, mängutoad, batuudikeskused, seikluspargid, veekeskused, erinevad töötoad jms). Lapsed saavad võistelda, panna proovile oma teadmisi ja teha sporti. Igal aastal on lastel valida olnud ca 15 erineva ürituse vahel.

Praeguseks on juba meie partneriteks maadluskeskus Korrus 3, kus lapsed saavad osaleda näidistreeringutel ja mürada. Samuti saavad pered veeta ühe toreda päeva Reval Sport veekeskuses ning panna oma teadmised proovile Eesti Loodusmuuseumi laboris. Teiste partneritega veel läbirääkimised käivad ning neid lisandub pidevalt juurde.

Paljajalu Päev on laste poolt alati oodatud, aita ka Sina neile kinkida üks tore päev!

Piilu meie tegemisi lähemalt:

Paljajalu Päeva FB lehelt  facebook.com/paljajalupaev ja 
Do Goodi FB lehelt facebook.com/DoGoodEstonia

Meie meeskonnas on:

Kärt Kübarsepp – Kärt töötab Tallinna Ettevõtlusametis üle 10a, ta on korraldanud Tallinna Ettevõtluspäeva, Tallinna Innovatsioonipäeva  ning teisi üritusi ettevõtjatele, töö kaotanud inimestele ja noortele (nt Kutselabor Teeviidal). Samuti on ta osalenud laste- ja noortesõbraliku linna töögrupi töös. Bakalaureuse kraadi on Kärt omandanud TTÜ-s (ärikorraldus). Kärt on ka juba 3s aasta üks Paljajalu Päeva eestedajatest.

Sigrid Mälksoo  - Sigrid on töödanud aastaid assistendina, hetkel aga naudib emapuhkust oma kolme lapse kõrvalt. Eluaeg on Sigrideile korda läinud teiste abistamine ja murede lahendamine - see tõi ka ta juba mitmed aastad tagasi Do Goodi juurde, kus Sigrid tegutses mitu aastat vabatahtlikuna ja on tänaseks saanud Do Goodi liikmeks.