ParandusbussUser's  Jiri Krejci project in the category Civic initiative

Oleme MTÜ Paranduskelder, kogukondlik töökoda, mis on suunatud parandamisele, taaskasutusele ja isetegemisele. Meie eesmärgiks on populariseerida parandamist kui ühte vajaliku komponenti ringmajandusel põhinevast maailmast. Üks kõige mõjukam viis selle eesmärgi teenimiseks on Paranduskohvikute korraldamine.
 


 


 

Paranduskohvik on rändav üritus, kuhu kutsume kohale inimesi kuldsete kätega ning huvilisi koos oma katkiste asjadega, mis kohapeal koos korda tehakse. Nõnda pikendame esemete eluiga (säästame keskkonda ja ressursse) ning inimesed omandavad parandamise alaseid oskusi. Seni oleme korraldanud Paranduskohvikuid Tartu erinevates kultuuri ja kogukondliku tegevusega seotud kohtades. Aastatega on aga järjest enam tulnud võimalusi ja kutseid korraldada Paranduskohvikuid väljaspoolt Tartut. Selleks, et saaksime ümber Eesti rännata ja näidata inimestele, et asju saab ka ise parandada, soovime Hooandja kampaania abiga soetada parandusbussi. Aita meil levitada paranduskultuuri!

Bussi soetame esimesel võimalusel ning sügise ja talve ajal tuunime Parandusbussiks. Tiirutama ringi ümber Eesti hakkame uues aastas.
 


 


 

  • 187 backers
  • 4001€raised of 7000€ goal
  • 44 days
    The project will only be financed on 12. December if it raises the amount of money it has set as its goal
Back a project!