Paul Neitsovi sooloplaadi ilmumineUser's  paul.neitsov project in the category Music

Paul Neitsov (1993) on Tartust pärit noor kitarrist. Paul Neitsov on lõpetanud kitarri eriala Heino Elleri nimelises Tartu muusikakoolis Oleg Pissarenko käe all. Ta on andekas noor muusik, kes on oma mängustiili ja musikaalsusega tähelepanu äratanud ning on juba eesti muusikamaastikul nõutud muusik- Pilli võttis Paul kätte 12-aastaselt, kuid tõsisemaid muusikaõpinguid alustas 14-aastaselt. Paul oli rahvamuusika ansambli Sireli (juhendaja Halliki Pihlap) kitarrist ja eestlaulja. Ansamblit Sireli on saatnud edu ka Eesti folkfestivalidel ja konkurssidel. Samuti on ansambel esinenud ka Tšehhis, Saksamaal ja Rootsis.
 
Aastatel 2009 ja 2010 võitis Paul Viljandi Pärimusmuusika Keskuse korraldatud võistumängimisel parima näppepillide mängija auhinna. 2013. aastal võitis Paul aga Elleri Rütmimuusika osakonna omaloomingukonkurssil ERMO parima instrumentalisti auhinna. Hetkel mängib Paul ansamblites Svjata Vatra, Wilhelm, Margus Vaher & Alkeemikud, Caramel ja annab arvukalt kontserte duona koos Margus Vaheriga. Vahele mahub ka sooloesinemisi ning muid põnevaid projekte. Paul Neitsov on Tiit Pauluse nimelise Noore Kitarrimängija Preemia 2015 laureaat. Preemia anti üle Viljandi Kitarrifestivalil oktoobris 2015 festivali kunstilise juhi Ain Agani poolt. Agani sõnul on Neitsov noor, andekas, isikupärane ja erilise lavasarmiga muusik.
 
Plaadil kõlavad Neitsovi autorilood segamini erinevate tuntud lugude seadetega (U2, Simon and Garfunkel jne) 
 
Neitsovi plaadi valmimist toetades annad oma panuse kindlasti ühe väga põneva helikandja valmimisse. Plaat ilmub 16.mail 2016 ja plaadiesitluskontserdid toimuvad 16. - 21. mail Viljandis, Pärnus, Tartus, Põlvas, Räpinas ja Tallinnas.