Pelgulinna kevadpäevadUser's  piret.maiberg project in the category Event

Pelgulinna päevad tulevad taas!

Pelgulinna päevad toimuvad sel aastal juba teist korda kahepäevase asumipeona. 28. mail leiab aset meeleolukas Pelgulinna päev Ristiku põhikooli hoovis koos laada, kohvikute, lasteprogrammi ja kontsertidega ning pühapäeval, 29. mail, on kõik oodatud üle terve Pelgulinna avatud hoovikohvikutesse.

Traditsiooniliselt toimuvad Pelgulinna päeval ajaloomatk, rongkäik Mööblimaja eest Ristiku põhikooli hoovi, kus alates kella 13-st Pelgulinna asumipidu täies hoos käima läheb: astuvad üles erinevad kollektiivid Pelgulinnast ja mujalt, toimub kevadlaat, saab proovida erinevaid maitseid meilt ja mujalt... Samuti on võimalus teha ekskursioon Pelgulinnas retrobussiga ning külastada Filmiarhiivi. Lastel on võimalus tutvuda nii politsei kui päästeameti tööga, meisterdada erinevates töötubades ning osaleda erinevates mängudes ja võistlustel.

Pelgulinna selts on siiani korraldanud Pelgulinna päevi õhinapõhiselt, millest aga alati ei piisa, et pakkuda Pelgulinna sõpradele suurepärast üritust ning siinkohal, hea sõber, vajamegi sinu toetust. Eelkõige vajame toetust peaesineja tasustamiseks.

Anna hoogu Pelgulinna Päevade edukale õnnestumisele siin keskkonnas ning kui tunned, et tahad aidata korraldamisel kaasa, võta ühendust Pelgulinna Seltsiga.

Kingitused saab kätte Pelgulinna päeval infoletist. Juhul kui sa ei jõua peole tulla, võta meiega ühendust ja toimetame kingituse sinuni.

  • 88 backers
  • 1599€raised of 1450€ goal

Successful project

This project was funded on 21.May.2016