Kingitus Eesti 100 sünnipäevaks: Kalender 1.02.2018-31.01.2019User's  Ирина Соколова project in the category Print

Ma elan Eesti Vabariigis juba seitse aastat ja olen leidnud siin endale uue kodupaiga. Soovin sellest riigist ja siin elavatest inimestest rohkem teada saada, seepärast olen külastanud erinevaid muuseume ja teatrietendusi, imetlenud siinset arhitektuuri ja imekaunist loodust.

Selle aja jooksul olen aru saanud, et Eesti on väga rikas, kuna siin elab palju väga andekaid, loomingulisi ja huvitavaid inimesi. Tänu neile on Eestimaa väga ligitõmbav ja eristusvõimeline.

Minu uus kalender ongi pühendatud neile Eestimaa inimestele, kes töötavad ja loovad kogu südamest ja kogu hingega Eestit ja Eestis elavate inimeste jaoks. Kalender on minu kingitus kallile Eestile tema 100. aastapäevaks.
 


 

Kalendri esimene tiraaž läks heategevusprojektide osalejatele ja korraldajatele. Pärast seda otsustasin valmis trükkida veel ühe tiraaži, kuid muudetud kuupäevadega - veebruarist 2018 kuni jaanuarini 2019.

Mul on unistus kinkida kalender kõigile, kes soovi avaldavad. Veebruari alguses (täpse kuupäeva panen oma Facebook'i lehele) tulen ma Eesti Nukukunsti Majja Tallinnas Katariina käigus, kus kingin kalendrid soovijatele.

Palun Teid väga toetada minu projeki. Kogutud raha suunan uue tiraaži trükkimiseks. Esialgu plaanin trükkida 300 eksemplaari, kuid kui õnnestub koguda rohkem toetust, siis suurendan kalendrite arvu.

Head sünnipäeva, kallis Eestimaa!
 

  • 145 supporters
  • 1231€raised of 1230€ goal

Successful project

This project was funded on 21.Jan.2018