Postinfotehnoloogia ehk maailm rakutasandilUser's  Reelika Rink project in the category Print

Herman Cat´i "Postinfotehnoloogia ehk maailm rakutasandil" on eestimaine new age kirjandusteos.

See on mitmekihiline postmodernistlik raamat tänapäeva popkultuuri, filosoofia ja esoteerika sugemetega, mis kohati meenutab Viktor Pelevini teoseid.
 


 

Autor kirjanikunimega H.Cat on uurinud erinevate rahvaste pärandeid - kuidas põlisrahvad võisid elada ja mida nad teavad igavesest elust - ning kokku pannud tänapäevasele arenenud inimesele jõukohase teose. Raamat võib muuta nii mõnegi maailmavaadet, sest see sõna otses mõttes purustab teie senise maailmatunnetuse ning loob hetkega uue ja laiapalgelisema.

Triloogia järgmine raamat räägib sellest, kuidas meie hing elas enne seda elu ja valmistas ette elu, mida elame praegu. Raamat kannab pealkirja "Jumalate mängud" ja ilmub 2021 aastal.

Raamat on lahendatud kahes võtmes - elu taevas ja maa peal. Oleme energiad ja seega pidevas ühinemises nagu vesi ojas on pidevas liikumises. Tüdruk ütleb alati: "Nagu ma aru saan, olen sind alati armastanud ja meie armastusest on nii palju sündinud, seega jätan su eluks ajaks alles". Kuna kõik juhtus kuni triljon 3200 aastat tagasi, siis aga tõestused, et see on sama poiss, hajuvad iga kord unustustehõlma.

Esimene raamat keskendub kahele ääretult tugevale mehele nii meie kesekel kui ka taevas. Nad lahendavad kahekesi energiatena kõik maapealsed küsimused, mis puudutavad inimkonna ajalugu, keemiat, füüsikat, usuteadust ja isegi tänapäeva modulleerimist, sest pool oma vabast ajast kulutavad mehed omavaheliseks suhtluseks Messengeris. Nad meenutavad, kuidas tekkis Universum ja kuidas me siia planeedile saime.
 


 

"Nagu ma aru saan, olen ma sinuga pidevalt ühinenud ehk armatsenud. Armastasin sind pardina ja siis sündisid meie armastusest pardid ning armastasin sind kurena ja meie armastusest sündisid kured. Oleme energiad ja nii pidevas ühinemises. Ja kuna vesi pidevalt voolab, siis pean aru saama, et oleme suutnud kõike seda, mida inimmõistus piidleb matkale minnes. Istun ka ise teekruusi taga, mille olen tulel soojendanud ja piidlen, mis ajas me oleme ja palju me oleme kõik ühinenud.

Arusaamatu, kuidas me oleme seda suutnud, aga olen vesi ja pidevas ühinemises sinuga, seega suudan su leida ka maa pealt. Ma ei tea, kas sa oled see mees mu kõrval, kes parasjagu liha grillib, aga ma kahtlen selles. Kust ma su leian? See on iga naise unistus leida endale nii armastav mees nagu sina siiani oled olnud. Mul on nii kahju, et oleme lõhki kasvanud inimestena ja kaotanud sideme oma hingesugulastega. Sama hea kui vesi kaotaks hapniku ja ka mina kaotasin oma hapniku. Saage aru, ma kaotasin oma hapniku ja otsin teda. Kuidas te ei tea, kus ta on? Ma tean, et ta ühineb parajasti minuga, aga ta võib olemas olla ka inimhingena ja üksi pubides ringi uidates mind, oma hingesugulast, otsida. Lihtsalt öelge, kas keegi on kuulnud, kes ta on."
 


 

Kõigile headele toetajatele on raamat Postinfotehnoloogia pdf-versioonis eellugemiseks tasuta. Selleks andke teada, millisele meiliaadressile raamat saata.