Raamatu "Kõige magusam vili" II osa väljaandmineUser's  Regina Jaakson project in the category Print

Mina olen Regina Jaakson. Tänu teie heale abile loodan välja anda endakirjutatud raamatu "Kõige magusam vili" II osa pealkirjaga "Põimunud hinged". See peaks ilmuma 2020.aasta aprillikuus. Hetkel on teos nii toimetatud kui küljendatud ning ootab rahastust, et ilmuda.

Antud sari sündis mulle endalegi ootamatul moel, nimelt soovisin saada kirjanikuks (omamata mingit plaani, millest võiks kirjutama hakata) ning mõni aeg hiljem, vast paari kuu möödudes, hakkasid minu peas ketrama kujutluspildid, mille siis arvutisse trükkisin.

Teose esimene osa "Alistumine" sündis stseen-stseeni haaval, üpriski kaootiliselt, ja kuidagi tekkisid lugude vahele loogilised seosed. Hakkasin seda kirjatükki arvutisse sisestama 2012. aastal ja mitu aastat kahtlesin, kas sellest üldse võiks vormuda päris raamat. Tänu mitmete inimeste julgustusele ilmus teos 2019. aasta 8. märtsil.
 


 

Sarja teine ja viimane osa, millele soovin hetkel rahastust, sündis otsast lõpuni kirjutades. Piltlikult öeldes ketras filmilint lihtsalt silme ees ja kogu kirjutamisprotsess oli ülivõrdes äge.

Vahepealsel ajal aga andsin välja enda romantilise reisikirjelduse "Como järve ääres", see on alates 2019. aasta oktoobrist saadaval. Ja kui nüüd kolmaski raamat ilmub, võin tänada kõiksust, et minust saigi kirjanik, nii nagu olin 2012. aastal unistanud.

Kui teil on võimalus antud teose ilmumist toetada vähemalt 15 euroga, saadan soovi korral raamatu "Põimunud hinged" pühendusega eksemplari, kui toetussumma on vähemalt 30 eurot, teen komplekti, kus on mõlemad "Kõige magusama vilja" osad, ning aidates vähemalt 45 euroga, lisan kaasa teose "Como järve ääres".
 

P.S Nii "Kõige magusam vili" kui ka "Como järve ääres" on erootilise alatooniga.

P.P.S minu kirjutamise tuhin ei ole veel kahanenud, hetkel on oma järge ootamas teos pealkirjaga "Vabastatud", aga sellest siis, kui on õige aeg.