Rahvusooper Estonia Poistekoori Meeskvinteti plaat ja esitluskontserdidUser's  Rahvusooper Estonia Poistekoori Meeskvintett project in the category Music


 

Rahvusooper Estonia Poistekoori Meeskvintett ehk Rahvusooper Poistekoori noormeestekoosseisu noormeestekvintett, mille juhendaja on Riivo Jõgi, loodi 2017. aasta septembrikuus. Nagu nimigi ütleb, on meid viis, kuid kui häda on suur, oleme esinenud ka neljakesti.

No jazz = no fun. Mõne jaoks meenutame endist Eesti Raadio Meeskvartetti, kuid me pole siiski täpselt sama. Laule ilmas on mitu tükki. Kõiki laulda me ei saa. Kõik ei ole veel pääsnud trükki ja kõik ei ole veel valmis ka. Samamoodi pole valmis ka meie plaat, kuhu soovime panna kõike head ja paremat, mida oleme esitanud läbi aastate. Valmival plaadil hakkab kõlama ainult eestikeelne muusika. Sellega soovime julgustada ansambleid eesti keeles laulma ja oma muusikat välja andma.
 


 

Näeme vaeva päevad, ööd ja teeme pidevalt proovi, et plaat tuleks võimalikult hea. Kuid unistus meie oma plaadist jääb kahjuks rahaliste vahendite taha kinni. Siinkohal tuled mängu just Sina! Sinu abiga saame plaadile igaveseks jäädvustada meie hitid, mida oleme läbi mitme aasta esitanud. Alustades looga "Tänav, kus sa elad" ja lõpetades lauluga "Miks pole kanana maailma sündinud ma?" Kui plaat valmis, siis saame neid Teile, meie toetajatele, laulda plaadiesitluskontsertidel loodetavasti juba 2021 suvel Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Haapsalus.

Võta see samm ja anna meie ettevõtmisele hoogu, sest ainult nii saab väiksest ideest suur asi just tänu sulle!

Kontserdi kuupäeva kokku leppimiseks, workshopi toimumiseks või pusa suuruse valimiseks kirjuta meie meilile meeskvintett@gmail.com


 

  • 187 backers
  • 4495€raised of 4300€ goal

Successful project

This project was funded on 31.Jan.2021