Rahvusvaheline tuletsirkuse festival "THE CHILDREN OF FIRE"User's  paffike project in the category Events

Tere!

MEIE oleme tavalised inimesed.

Me puutume oma igapäevases töös kokku puudega inimestega, sh vaimupuue, psüühikahäire, vanurid, käitumisraskused, füüsiline erivajadus, jne.

Me tuleme augusti lõpus Hiiumaale erinevatest kohtades Eestimaalt, Saksamaalt, Tšehhist, Soomest, Inglismaalt, Leedust Austraaliast ... ja kes teab, äkki on mõni sõber veel kusagilt tulemas.

Meid ühendab armastus tsirkuse vastu. Me naudime tsirkuse värvilist maailma, kaasahaaravat muusikat ja tuhandeid võimalusi õppida selgeks vahvaid trikke. Tsirkuses saab igaüks olla täht ja särada just talle kõige sobivamal viisil.

Me oleme kogenud, et tsirkus tulega sajakordistab kõik eelneva. Tuli pakub soojust, loob ühtsustunde loodusega, õpetab märkama, austama ja hoolima. Tuli on võimas sümbol, mis puhastab, vabastab ja annab uue energia. Meie kogemused töös inimeste, tsirkuse ja tulega näitavad, et võimatu saab võimalikuks, kurbus asendub elurõõmuga, jõuetus enesekindlusega ja tühjus värvidega.

Seekord oleme otsustanud pöörata oma festivaliga tähelepanu Muinastulede ööle. Meil on plaanis veeta terve nädal külg külje kõrval tulega, et näidata ja teadvustada erinevaid võimalusi, kuidas elada koos tulega ja temaga ümber käia. Me teeme hommiku ja õhtulõkkeid, soojendame ennast tule ääres, ehitame kunstipäraseid lõkkeskulptuure ja kummalisi tulega töötavaid masinaid, küpsetame toitu elaval tulel, tantsime koos tulega ja ümber tulelõkke, austame tuld ja Tule Ema tema erinevates väljendustes.

Meie seas on tantsukunstnikke, muusikuid, filmitegijaid, tsirkuseartiste, skulptoreid, õpetajaid ja teisi vahvaid inimesi, kellega me nädala jooksul paneme kokku põneva ja vaatemängulise tuletsirkuse etenduse.

Tuletsirkuse festival toimub Hiiumaal, Kõrgessaare vallas, Luidja külas, 25.-31. augustil 2013. ETENDUSELE ootame teid 30. augustil orienteeruvalt kell 21.30

Inimesed, kes osalevad festivalil, tulevad kohale ning jagavad oma oskusi ja teadmisi teistega tasuta, oma kulu ja kirjadega, kuna meie jaoks on oluline ühisest koosviibimisest tekkiv energia ja head mõtted ning me soovime jagada oma armastust tule vastu.

Hooandjasse tõime oma projekti selleks, et saada toetust etenduseks vajalike vahendite ja materjalide soetamiseks, mille abil ehitada tulelõkkeid, tuleskulptuure, tuletsirkusevahendeid ja erilisi tulega töötavaid mehhanisme. Meil on siiralt hea meel, kui teile meeldib meie mõte tulest ja tsirkusest ja te leiate ka võimaluse meie toetamiseks!

Aitähh!

 

Festivali korraldajad: Helena ja Ain Eesti Tantsu- ja Tsirkuseteraapia Liidust ning Bombi ja Barbisne Circus Bombasticost.

Meie varasema tegevusega on võimalik tutvuda Facebooki lehel https://www.facebook.com/pages/Eesti-Tantsu-ja-Tsirkuseteraapia-Liit/189926837747167

 

  • 5 backers
  • 60€raised of 300€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 19.Aug.2013