Marten Kuninga luulekogu "Sabata koma" väljaandmineUser's  Marten Kuningas project in the category Print

Palun toetust, et avaldada mu esimene luulekogu "Sabata koma". Peamiselt olen tegutsenud lauljana, ent nüüd on aeg küps, et tuua päevavalgele poeesia, mida senini hõlma all olen hoidnud. 

Sellesse raamatusse salvestatud tekstid on kirjutatud aastatel 2003-2019. Siin on riimluulet, vabavärssi, päeviku-stiilis pihtimusi. On absurdi, nalja, nukrust, viha. Kohtab toorust ja satiiri, aga ka küpsust ja õrnust. Olen tekstid paigutanud viide alajaotusse, vastavalt meeleolule ja ajaperioodile. Seda võib lugeda kui autori kujunemisteekonda. "Sabata koma" on punkt minu loomingulises jadas.
 


 


 

Idee anda välja luulekogu on idanenud päris kaua. Aastate jooksul on mind pisteliselt kutsutud luuleõhtutele esinema. Publiku positiivne tagasiside innustas astuma konkreetseid samme. Tunnamullu hakkasin tasapisi luuletusi kokku koguma ja vormistma. Eelmine aasta kutsusin kampa kujundaja Anna Kaarma. Kuna oleme Annaga Käsmus peaaegu üleaedsed, kohtab raamatus kodupoolsaare loodusest inspireeritud motiive, lisaks detaile minu söevisandeist.

Raamat on 112-leheküljeline. Tiraaž 700 eksemplari.

Saadan toetajaile kingitused postipakiautomaati või annan kätte avalikul raamatuesitlusel. Plakatitarne võib toimuda läbi pakiautomaadi (saabub hoolikalt voldituna) või avalikul raamatuesitlusel (lepime kokku, kuidas Sulle sobib). 

  • 161 backers
  • 5020.21€raised of 4000€ goal

Successful project

This project was funded on 22.Apr.2021