Seltsimees Puu Eestit vallutamasUser's  Gamerton project in the category Games

Hea Hooandja!

Oleme kolm tudengist sõpra, kes on käinud aastaid koos lauamänge mängimas. Nii tuli meil ka mõte luua lõpuks omaenda lauamäng, milleks sai enda väljamõeldud lõbus, patriootlik ja hariv seltskonnamäng. 

Mängu süžee saab alguse sellest, et Eestisse on tunginud müstiline isik, seltsimees Puu, kes on äkkrünnakuga vallutanud peaaegu kogu riigi. Viimase vaba kantsina hoiavad saarlased enda käes Kuressaare linna. Mängijate eesmärgiks on omavahel võistelda ja välja selgitada, kes saab kõige esimesena kogu Eesti vabastatud ning sm Puu Eestist välja löödud. Eesmärgi täitmiseks on igal mängijal kasutada täring (väärtustega 1 kuni 3) ja boonuskaardid (kokku 165 tk). Boonuskaardid, mis kajastavad lõbusa nurga alt maailmas toimuvat, peaksid pakkuma äratundmisrõõmu  ja panema muigama  igas eas mängijaid. Boonuskaardid võivad anda, kuid ka võtta mängijatele vajalikke lisapunkte. 

Mäng toimub Eesti kaardil.

 

Meie eesmärgiks on see mäng valmis saada. Oleme  idee arendamisega tegelenud juba ligi kolmveerand aastat ning koostöös illustraatori ja disaineriga tegeleme hetkel mängu lõppviimistlusega (reegliteleht, mängulaud, kaardid, karp). See, mis meil puudu, on osa vajalikust stardikapitalist esimeste toodete trükkimiseks ning siin  loodamegi hooandjate ehk Teie abile!

Toetades lauamängu “Seltsimees Puu Eestit vallutamas” loomist, on Sul võimalus saada see esimeste seas kätte ning soetada endale  ka ideega seotud lisameeneid. Kogudes Hooandja abiga vajaliku summa, teeme kõik endast oleneva, et toimetada Teile mängud kätte juba enne jõule.

Aitäh Teile!

 

 

Kruusi on võimalik saada nii valget musta tekstiga kui ka musta valge tekstiga.