SoundHouse live albumi salvestusUser's  Oliver Rõõmus project in the category Music

Armsad sõbrad,

oleme Eesti bänd SoundHouse ning soovime õige pea anda välja oma debüütalbumi, mis salvestatakse laivis. Aga selleks, et oma muusikat salvestada ja välja anda vajame väga sinu abi, lisatoetust. Palume sinult rahalist panust, et

* salvestada oma lood nii audiovormis kui visuaalsena
* järeltöödelda, st mixida ja masterdada salvestus
* kujundada cd-ümbris ja muud materjalid

SoundHouse on Eesti ainus bänd, mis viljeleb klubimuusikat jazzilikus võtmes, mille põhistiiliks on trumm ja bass ehk live drum´n´bass! Bänd võitis käesoleval aastal R2 DNB 2013 Eesti Aasta parima loo auhinna palaga “Frozen”.

Soundhouse sai alguse aastal 2012, mil kuus sõpra Otsa koolist otsustasid ühiselt muusikat tegema hakata. SoundHouse´i põhirõhk on omaloomingul. Noortebänd 2012 oli kollektiivile heaks hüppelauaks jõudmaks laiema publikuni. Debüütalbumi masterdab ja salvestuse audio eest hoolitseb Charlie Chastain, kes on teinud koostööd artsitidega nagu B.B. King, R.E.M., Pierre Bensusan, Ringo Starr, Earl Klugh, Bob Williams  ja Eko (charliechastain.com).

 

 

Teil kõigil on võimalik tulla vaatama/kuulama meie esimese live albumi salvestust 2.novembril, kell 20.00,  Widescreen Studios Peterburi tee 34/3, Tallinnas! Kohapeal toimub albumi salvestus ka videona.

 
Loe/kuula/vaata lisaks:

 

Related projects

Evy Anstalpold- debut album presentation

  • 28%raised
  • 140€pledged
  • 22 days to go