Tallinn-Haapsalu: Kate ja Ilona AasvereUser's  Katrin Mandel project in the category Music

Tallinn-Haapsalu

Kate ja Ilona plaadi isemoodi nimi tuleb sellest, et oleme just kui kaks paralleelselt elavat naist, üks Tallinna piiril, teine Haapsalus. Elame mingil moel sarnast elu ja teeme sarnast tööd. Tuttavad oleme juba ammu, aga nüüd ristame rööpad. :)

Rööbasteks on laulud, mis pärinevad suurelt osalt elust endast või siis saavad selleks - eluks - mõne aja pärast.

Mõte ühiselt plaati teha pärineb aga Tõunilt, nii et tema on tegelikult selle projekti esimene hooandja ja ühendav lüli, mille eest oleme talle ääretult tänulikud!

Loomulikult vajasime laulude valmimiseks lisaks Tõnu „Tõun“ Timmile ka teiste tublide meeste abi, kelleks on hääd ja lugupeetud muusikud Jaan Sööt, Antti Kammiste, Ülo Krigul, Argo Toomel, Rein Joasoo, Erki Sepp ning pasunakoor „Õnn tuli õuele“.

Laulud on salvestatud, materjal koos, jäänud on selle korrektne vormistamine helikandjaks, millega rõõmustada teid, head kuulajad ja hooandjad.

Oleme jõudnud arusaamisele, et ega see rong ise sõitma ei hakka, ning iga hooandmine viib meid lõpp-peatusele lähemale ja saab kuhjaga tasutud. Lõpp-peatusesse jõudmiseks vajaminev summa on 3100 eurot ning selle numbri täitumisel ilmub plaat jõuludeks. Plaat ootab seejärel hooandjaid kas plaadiesitluskontserdil või postkastis.

Ütleme “aitäh!” ka juba hoogu andnuile, tänu kellele sai suur osa muusikast salvestatud: suur-suur aitäh teile, Veikko Tischler ning Anu ja Urmas Leisalu! Täname toetuse ja tegutsemise eest ka Marion Koppelit, Merilin Mandelit, Joonatan Mandelit, Helis Soomet, Sven Soomet, Einike Soosaart ja Sagadi mõisa toredaid inimesi.

  • 94 backers
  • 3205€raised of 3100€ goal

Successful project

This project was funded on 23.Nov.2015

Related projects

Evy Anstalpold- debut album presentation

  • 26%raised
  • 130€pledged
  • 24 days to go