Tantsuklubi KOIT osalemine „International Dance Games“ võistlustel 2017User's  Tantsuklubi KOIT project in the category Events

Ma tantsin Tantsuklubi KOIT valikrühmas. Meie võistlusrühm soovib Hooandjast saada toetust võistlusreisiks Hispaaniasse. Meie grupp kutsuti osalema „International Dance Games“ võistlustele Lloret de Mar´i. Tantsuklubi KOIT võistlusreis toimub 25-29 juunil 2017.
 
Ma ei kujutaks oma elu ilma tantsuta ettegi. See on kõige kallim asi minu elus. Palun lugege edasi, siis saate teada, miks.
 
Ma olen 11 aastane. Ma alustasin Kristina Raja juures tantsimist, kui ma olin kolme aastane. Juba siis pidime kandma trikood ja krunni ning joone taga tundi alustama.
Praegu ma käin trennis 5 korda nädalas: akrobaatikas, balletis, tantsutehnikas ja soolotrennis. Kuigi ma olen tantsu pärast pidanud jätma nii klassiõhtul kui parima sõbranna sünnipäeval käimata, siis ma ikkagi väga tahan treenida ja võistelda.
 
Klubiga oleme tulnud viimased 2 aastat Koolitantsu, Kuldse Karika ning Estraadi – ja Rahvaste tantsude võistluste võitjateks. Me oleme kohtunikele silma jäänud, mis on uhke tunne! See aasta olen saanud võistelda esimest korda soologa, mille trikke olen harjutanud mitu kuud. Ükskord ma isegi väänasin hüppeliigese välja ja ei tohtinud mitu nädalat hüpata. Võistluskostüüm õmmeldi mulle klubi poolt, kuid ema aitas litreid käsitsi juurde tikkida, sest nii on ilusam.
 
Võistlustel osaledes saab täituda minu kõige suurem soov: ma saan valmistuda osalemiseks Tantsu Maailma Meistrivõistlustel. Tahaks väga võitjaks tulla nagu mu õpetaja!
 
Palun toetage meie võistlusreisi, et me saaksime Hispaaniasse lennata.
 
Ma väga tahaks osaleda, sest need võistlused on Olümpiamängude sarnased. Õpetaja ütles, et seal osalevad lapsed igast riigist, isegi Aafrikast. Äkki ma saan siis lõpuks küsida, kuidas nad oma krussis juustesse krunni teha saavad?
 
Kui me saame vajaliku summa kokku, siis me tuleme kingiks Sinu kooli või ema ja isa tähtsale töö üritusele esinema. Meil on retro kava 1920ndate kuni 1980ndate tantsudega. Tantsudes on palju trikke: meie teeme Susanna ja Lottaga sildringi ja Anette oskab käte peal kõndida. Kõik meie rühmast saavad spagaati ka.
 
Me võiks Hispaaniasse minna ka bussiga, kuid siis me väsiks reisil liiga ära, et hästi võistelda. Reisil oleme ju artistid, mitte turistid. Lennukiga me saame paremini transportida ka võistlustantsude rekvisiite. „Pulga polkas“ on meil pikad toikad ning „Mustlaslaagri“ tantsus pesunaiste suured, vanaaegsed kausid.
 
Loodan,et te toetate meie võistlusreisi ja unistusi! Tahaks väga, et kõik lapsed saaksid midagi nii palju armastada, kui mina armastan tantsu. 
Tüdruk, 11
 
  • 56 backers
  • 747€raised of 5000€ goal

Ended

This project was not funded and ended on 15.Jun.2017