Hanno Padari muusikaalbum "Teine vaatus"User's  hannopadar project in the category Music

Hanno Padar on Tallinnast pärit laulja, kitarrist, autor. Tänu vanematele puutus ta lapsepõlves kokku pärimusmuusikaga, hiljem õppis ta Vanalinna muusikakoolis kromaatilist kannelt (õpetaja Tuule Kann) ning mängis seda 2004-2016 Püha Miikaeli poistekoori instrumentaalsaate ansamblis (dirigent Kadri Hunt). Kitarri ja soololaulu juurde jõudis Hanno gümnaasiumiaastatel – alates sellest ajast on ta aktiivselt esinenud ja kirjutanud omaloomingut.

Album "Teine vaatus" on sündinud pika eeltöö tulemusel. Plaadi mõte on jagada laiemalt enda loomingut, mida seni on kuulnud vaid sõbrad ja mõned tuttavad. Sisulise poole pealt on see välja kasvanud hetkelistest märkamistest, vestlustest, teistest lugudest-raamatutest – inimkogemuse kokku kogunenud aspektidest.
 


 

"Teise vaatuse" teevad sellisel kujul võimalikuks teised muusikud, kes plaadil osalevad: Taavi-Hans Kõlar (soolokitarr), Maria Mutso (tšello ja taustalaul), Marta Mutso (viiul ja taustalaul), Ken Arula (taustalaul, solist ja kaasautor), Kirsi Õis (taustalaul ja solist), Pille-Riin Langeproon (taustalaul), Karl Tipp (klaver ja taustalaul), Nero Urke (klaver), Kleer Suursild (bansuri), Javier Ortín Cervera (klarnet).

Helirežissöör: Pille-Riin Langeproon.
Kogu projekti visuaalne pool: Fred-Erik Kerner, Hanno Padar, Karl Tipp ja Pille-Riin Langeproon

Teie toetus on käesoleva idee ellu kutsumisel määrava tähtsusega, selle abil saab teoks plaadi salvestamine, miksimine-masterdamine ning CD-plaadi ja vinüüli tootmine. Plaadi planeeritud valmimine on käesoleva aasta juuli lõpp.

Kingituste kättetoimetamine esitluskontserdite ajal, posti teel või isiklikul kokkuleppel.

Esitluskontserdid on planeeritud augusti algusesse nii Põhja-, Lõuna- kui ka Lääne-Eestis.

Hanno Padarit saab laulmas kuulda järgnevatest linkidest:

2019 Vabalaval toimunud kontserdil "Viis kitarri"
2016 Sofari kontsertsarjal varasema omaloominguga
2013 VHK Vabalaval
Albumil ülesastuv solist Kirsi Õis koos Hanno Padari instrumentaalsaatega 2020 toimunud kontserdil "Viis kitarri ja tšello"

  • 173 backers
  • 5850€raised of 5700€ goal

Successful project

This project was funded on 23.May.2021