Toeta Kassikohvikut ja aita kiisud kojuUser's  Helen Jõudna project in the category Civic initiative

Tere!
Olen Helen Jõudna, sügisel avatava Kassikohviku perenaine. Juba aastaid olen soovinud teha midagi tähenduslikku ja head, aga ei leidnud seda päris oma asja, mida ajada.
 
Minu elu muutus sellel kevadel, kui nägin Ringvaate saadet, kus Marko Reikop näitas Londonis tegutsevat kassikohvikut. Pärast seda ei saanud ma enam öösiti magada, voodis ärkvel lebades aina mõtlesin oma Kassikohvikule, mille võiks rajada Tallinna kesklinna. Et ka meie loomasõpradel oleks tore koht, kus istuda ja nurruvaid kaaslasi jälgida.
 
Võtsin ühendust MTÜ-ga Kasside Turvakodu ja minu plaan sai uue ja veel tähtsama mõõtme – kohvik hakkab abistama MTÜ vabatahtlikke kiisudele uute kodude leidmisel. Kasside Turvakodu tegevus on tohutult sümpaatne – nad aitavad kodu leida igale nende juurde sattunud kiisule. Ühtegi loomakest ei panda magama ning ravitakse ja otsitakse kodusid ka neile kassikestele, kes leidmise hetkel on väga kehvas seisus. See on väga tänuväärne tegevus ja vajab igati toetust.
 
See on hämmastav, kui palju on abi vajavaid kasse! Kuigi Turvakodu leiab igal aastal uue kodu umbes 700 kiisule, suudavad nad praegu aidata vaid väikest osa tegelikest abivajajatest.
 
Kassikohviku avamine kindlasti aitab leida kodu palju enamatele kiisudele ja loodetavasti suurendab loomade pidamisega kaasnevat vastutustunnet ühiskonnas.
 
Kui kohviku külastajatele kasvab mõni kiisu eriti südame külge, siis võib ta loomale pakkuda tõelist oma kodu. Kohvik jagab infot ka Turvakodus elavate kasside kohta.
 
Kassikohvik on tore koht, kus saab kasse vaadata, pildistada või nendega mängida.
 
Pakume ka head kohvi ning teed, paneme rõhku tervislikele smuutidele, värsketele mahladele, salatitele. Kohvikule kohaselt saab meie juures ka värskeid saiakesi ja maitsvaid kooke. Kohviku köök muidugi ei ole kassi koht ja ettevõte peab olema toidu pakkumiseks tunnustatud Veterinaar- ja Toiduametis.
 
Et kasside elu oleks kohvikus võimalikult tore ja stressivaba, kehtivad kohvikus kindlad reeglid (leiad meie Facebooki lehelt https://www.facebook.com/Kassikohvik).
 
Kallis Hooandja, toeta Kassikohviku avamist Tallinna kesklinnas! Iga toetaja on meile suureks abiks.
 
Pakume Sulle võimalust olla esimeste külastajate hulgas. Niisugused kassikohvikud on väga levinud Jaapanis ja mujal Aasias, aga oma kassikohvik on olemas ka Londonis, Pariisis ja teistes linnades. Kassikohvikud on saanud kohe väga populaarseks, seega kindlustame Sulle võimaluse broneerida aeg enne tavakülastajaid.
 
Auhindu on ka neile, kellele tee Tallinnasse jääb liiga pikaks. Vali endale sobiv auhind!
 
Kohviku avamine on muidugi suur ettevõtmine ja läheb maksma rohkem, kui Hooandjas eesmärgiks seatud 10 000 eurot. Ülejäänu tuleb säästudest ja vajadusel laename pangast juurde.
 
Loodan, et Kassikohvik võidab teiegi südamed! Loome üheskoos kohviku, kus on hea olla nii kassidel kui kassisõpradel.
 
  
  
P.S. Soovi korral garanteerime Hooandjate anonüümsuse!
Rohkem infot Kassikohviku Facebooki lehelt:
  • 609 backers
  • 10937.30€raised of 10000€ goal

Successful project

This project was funded on 08.Aug.2014

Related projects

New Thatched Roof for Polli Talu Arts Center

  • 0%raised
  • 0€pledged
  • 56 days to go