Toomas Vanem II autoriplaadi väljaandmineUser's  Toomas Vanem project in the category Music

Tere Hooandja

Minu nimi on Toomas Vanem, olen kitarrist ja helilooja. Aastal 2014 nägi ilmavalgust minu esimene sooloplaat "Toomas Vanem I" ja nüüd on valmis saanud järjekorras teine autoriplaat "Toomas Vanem II". Album on salvestatud ja miksitud. Plaadi masterdas Keijo Koppel Roundsound stuudios. Albumil musitseerivad lisaks minule Andrus Lillepea trummidel, Henno Kelp bassil ja Kyle Hughes (UK) trummidel.
 


 

Plaadi füüsilised eksemplarid saavad valmis LP ja CD kujul aprill 2022. "Toomas Vanem II" album on juba saadaval digitaalsel kujul ja seda on võimalik kuulata interneti vahendusel kõikidel suurematel voogedastus platformidel: Spotify, Apple Music, Bandcamp jne.

Albumil kõlavad 7 pala, mis kõik 100% minu oma looming, kitarrile fokusseeritud progressiivne instrumentaalmuusika. Mõjutusi võib leida jazzist, heavy metalist, djentist, klassikalisest muusikast ja isegi reggest.
 


 

"Toomas Vanem II" 2022

 1. Custom Feel
 2. Little Princess
 3. Pantuvaralic
 4. Snowflakes
 5. Djentelmansa
 6. Vingardium Leviossa
 7. Ai Ai Hii
   

Uue albumi tutvustuskontserdid

Mais läheme bändiga ka väikesele üle-eesti tuurile plaati tutvustama. Esineme Võrus "Kannel" 5.05.22, Tartus "Chaplin" 19.05.22, Rakveres "Buean Vista Sofa Club" 13.05.22 ja Tallinnas "Kivi Paber Käärid" 26.05.22 Kellaaegade ja muu osas jagame infot juba jooksvalt. Jälgige reklaami!
 

Mida muusikakriitikud albumi kohta on kirjutanud:

"Kitarrist Toomas Vanem on järjekordselt leidnud ja komponeerinud muusikalised vasted oma sisekosmose tunderikastele fantaasiatele ning üllitanud uue autorialbumi "Toomas Vanem II", millel rikkalike kogemustega muusik väljendab end instrumentaalse progerocki katlas eri stiile segades (djent, metal, fusion, alternative), jäädes siiski läbivalt äratuntavaks oma isikupärase kidrasound'i ja kirgliku vaimustusega voolava, kohati õrritavalt sünkopeeriva mängumaneeriga..."

Pikk versioon artikklist loetav ajakirjas "MUUSIKA", mida saad lugeda SIIN.
 


 

Album on hetkel vinüülide pressimist, CD tootmist ja ümbriste trükkimist ettevalmistavas faasis.

Hoogu on vaja plaadi stuudio-, kujundus- ja tootmiskulude katmiseks.

Olen kogu südamest tänulik iga panuse eest uue plaadi väljaandmisel!
 


 

Minu tegevusi saad jälgida:

Facebookis
Instagrammis

 • 68 backers
 • 2576€raised of 2000€ goal

Successful project

This project was funded on 31.Mar.2022

Related projects

New album "ööLooD" by Leana.island & Kulno Malva

 • 75%raised
 • 3755€pledged
 • 19 days to go

Release of a modern hardcore band debut album "Divine Triumph"

 • 4%raised
 • 30€pledged
 • 14 days to go